اخبار

صبح امروز؛

جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان به ریاست فرماندار دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جلسه اضطرای ستاد مدیریت بحران شهرستان صبح امروز با حضور مهندس توان فرماندار و دیگر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.
جلسه اضطراری مدیریت بحران شهرستان به ریاست فرماندار دیواندره برگزار شد

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی از فردا شنبه سامانه بارشی سنگین تمامی نقاط استان کردستان را در بر خواهد گرفت و سبب سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها خواهد شد.

 

جعفر توان اتخاذ تصمیمات و تمهیدات لازم برای مواجهه با این سامانه بارشی را ضروری دانست و اظهار داشت: مسئولین کمیته های ستاد مدیریت بحران اقدامات پیشگیرانه برای به حداقل رساندن خسارات ناشی از وقوع سیل انجام دهند.

 

مهندس توان با تاکید بر اینکه منازل مسکونی که در مسیر سیلاب و در حریم رودخانه ها قرار دارند باید تخلیه شوند، افزود: مدرسه بنت الهدی صدر برای اسکان اضطراری ساکنین در معرض سیل خلیفه آباد آمده شده است.

 

رئیس ستاد مدیریت بحران دیواندره ادامه داد: اولویت اصلی ستاد مدیریت بحران شهرستان جلوگیری از خسارت جانی و به حداقل رساندن خسارت مالی در وقوع سیل است.

 

وی تصریح کرد: بخشداران با همکاری اعضای شورای اسلامی و دهیاران نسبت به تخلیه منازل مسکونی روستاهایی که در مسیر رودخانه ها و سیلاب قرار دارند، اقدام کنند.

 

در پایان این جلسه مسئولین کمیته های چهارگانه ستاد مدیریت بحران شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه دادند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 375 ]
برچسب ها