پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

با حضور فرماندار شهرستان دیواندره:

جلسه اجرای طرح های حمایتی اشتغال بنیاد برکت در شهرستان دیواندره برگزار شد

جلسه اجرای طرح های حمایتی اشتغال بنیاد برکت در شهرستان با حضور دکتر ارشدی فرماندار، محمدی مجری طرح های بنیاد برکت در استان کردستان و جمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
جلسه اجرای طرح های حمایتی اشتغال بنیاد برکت در شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جمال ارشدی ضمن استقبال از طرح های بنیاد برکت در شهرستان، گفت: راهبرد امروز کشور توانمندسازی افراد با رویکرد مشارکتی برای توسعه اشتغال در روستاها است.

 

ارشدی بر تجمیع منابع برای اشتغال پایدار در روستاها تاکید کرد و افزود: در صورتیکه پرداخت تسهیلات به صورت تجمیع منابع با مشارکت متقاضیان در روستاها صورت گیرد، منجر به اشتغال پایدار خواهد شد.

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه هدف اصلی طرح های اشتغال زایی روستایی باید پایداری این طرح ها باشد، اظهار داشت: طرح های اجتماع محور بنیاد برکت در شهرستان، کمک به اشتغال، توسعه روستاها و کمک به اقشار آسیب پذیر را به دنبال داشته باشد.

 

وی تصریح کرد: در طرح های اجتماع محور، اعضا باید مشخص و ذینفع طرح بوده و در اجرای آن مشارکت داشته باشند.

 

فرماندار دیواندره بر تحقق تعهدات سال 98 بنیاد برکت در شهرستان تاکید و خاطرنشان ساخت: مجموعه فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان از تمامی ظرفیت ها برای همکاری همه جانبه با این نهاد در اجرای طرح ها و تحقق اهداف ترسیم شده استفاده خواهد کرد.

 

محمدی مجری طرح اشتغالزایی بنیاد برکت در استان کردستان نیز در این جلسه با اشاره به تاریخچه و فلسفه تشکیل بنیاد برکت به بیان مدل توسعه روستا و آیین نامه های اجرایی آن پرداخت.

 

گفتنی است بنیاد برکت برای ایجاد 330 طرح اشتغال زایی اجتماع محور در سال جاری، 132 میلیارد ریال تسهیلات به روستاهای هدف شهرستان پرداخت خواهد کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 82 ]
برچسب ها