اخبار

باحضور فرماندار دیواندره :

جشن ستارگان و تجلیل از برترین های کنکور شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مراسمی با عنوان جشن ستارگان و برترین‌های کنکور دیواندره با حضور فرماندار این شهرستان و مدیرکل آموزش و پرورش کردستان امروز در سالن اجتماعات فردوسی برگزار شد.
جشن ستارگان و تجلیل از برترین های کنکور شهرستان دیواندره برگزار شد

فرماندار دیواندره در این مراسم ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بستر لازم برای ورود دانش‌آموزان در تمامی زمینه ها به ویژه در بحث تحصیلات علمی و دانشگاهی فراهم و این موفقیت ها نتیجه امنیت و امکانات موجود در جامعه و تلاش هدفمند آنان و والدین و معلمان است.

جعفر توان به موفقیت های دانش آموزان شهرستان در مقاطع مختلف دانشگاهی اشاره و اظهار داشت: آموزش و پرورش دیواندره در سنوات گذشته نیز در بحث کنکور بسیار موفق عمل کرده و دانش آموزان این شهرستان در رشته های دانشگاهی تاب و اثرگذار حائز کسب رتبه بوده اند.

مهندس توان تصریح کرد: دانش آموزان شهرستان دیواندره ظرفیت، توانمندی و لیاقت موفقیت های بیشتر را نیز دارند و رتبه های برتر کنکور را به عنوان الگوی خود قرار دهند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان از دانش‌آموزان خواست تا برای کسب علوم مختلف، تخصص و تعهد در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان و منطقه تلاش کنند.

در پایان این مراسم از دبیران، مدیران، دانش آموزان برتر علمی آموزشی و رتبه های برتر کنکور سراسری سال 97تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است موفقیت های آموزش و پرورش دیواندره شامل؛ کسب برترین رتبه کنکور تجربی در کنکور 97، تصاحب بیشترین کرسی دانشگاه فرهنگیان در بین شهرستانهای همجوار، کسب رتبه برتر استانی در حوزه برنامه های اولویت دار می باشد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 437 ]
برچسب ها