اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره خبر داد:

جذب بیش از 176میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در شهرستان دیواندره

توان فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان گفت: بیش از 176میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای اشتغال روستایی در شهرستان دیواندره جذب و به متقاضیان پرداخت شده است.
جذب بیش از 176میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان تصریح کرد: با تلاش اعضای کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید گام های مهمی در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و گردشگری شهرستان برداشته شده است.

مهندس توان از جذب صد در صدی سهمیه شهرستان در تسهیلات اشتغال پایدار روستایی خبر داد و افزود: با پیگیری و برگزاری جلسات مستمر که در بخش اشتغال در دیواندره صورت گرفت، این نتیجه خاصل شد که دیواندره بیش از سهمیه صد در صدی سهمیه خود تسهیلات این بخش را جذب نماید و همین موضوع روند رو به رشد اشتغال شهرستان را فراهم نموده است.

وی اظهار داشت: سهمیه شهرستان دیواندره از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی 96 میلیارد ریال بود که تا صبح امروز مبلغ 165 میلیارد و 774 میلیون ریال در سامانه کارا ثبت و قابل رویت است. و به 218 طرح اشتغالزایی پرداخت شده است.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه به 218 طرح تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است گفت: کل تسهیلات پرداختی اشتغال پایدار روستایی در شهرستان مبلغ 176 میلیاردو 230 میلیون ریال می باشد که ما به التفاوت این مبلغ تا 48 ساعت آینده در سامانه کارا قابل رویت می باشد.

جعفر توان ادامه داد: با همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، زمینه اشتغال مستقیم 340 نفر در شهرستان فراهم شده است.

رئیس کارگروه اشتغال شهرستان همت و تلاش جمعی مسئولان را عامل این موفقیت دانست و خاطرنشان ساخت: این شهرستان توانایی و ظرفیت اجرای طرح های اشتغالزایی را در همه بخش ها بویژه اشتغال روستایی را دارد و این امکان فراهم است تا در صورت تامین اعتبار به طرح های جدید نیز تسهیلات پرداخت شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 617 ]
برچسب ها