اخبار

مهندس توان فرماندار دیواندره:

توزیع 26 تن برنج، مرغ و گوشت با قیمت مصوب دولتی در شهرستان دیواندره

جعفر توان فرماندار دیواندره در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره گفت: از صبح فردا یکشنبه 16 دیماه 26 تن برنج، مرغ و گوشت منجمد با قیمت مصوب دولتی در 31 فروشگاه شهر و روستای شهرستان توزیع خواهد شد.
توزیع 26 تن برنج، مرغ و گوشت با قیمت مصوب دولتی در شهرستان دیواندره

فرمانداری دیواندره گفت: در سال جاری عرضه برنج، مرغ و گوشت تعادلی با قیمت مصوب دولتی در شهرستان دیواندره در راستای پیشگیری از نوسانات قیمت و التهاب بازار کم سابقه بوده است.

 

مهندس توان اظهار داشت: از صبح فردا یکشنبه 16 دیماه 26 تن برنج، مرغ و گوشت منجمد با قیمت مصوب دولتی در 31 فروشگاه شهر و روستای شهرستان توزیع خواهد شد.

 

وی توزیع این اقلام را در راستای اجرای سیاست های تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان عنوان کرد و افزود: 20 تن برنج در 19 فروشگاه، 3 تن گوشت منجمد و 3 تن مرغ منجمد در 12 فروشگاه شهر و روستای شهرستان به منظور اجرای سیاست های تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان توزع می شود.

 

رئیس کارگروه تنظیم بازار شهرستان دیواندره بیان کرد: به ازای هر خانوار 5 کیلوگرم برنج، 2 عدد مرغ و یک قطعه گوشت قرمز تحویل داده خواهد شد.

 

مهندس توان بر ضرورت گشت و نظارت ویژه بر بازار شهرستان تاکید و از اعضای ستاد تنظیم بازار خواست فهرست کالاهای اساسی را که با وجود کاهش نرخ ارز، قیمت آنها همچنان بدون تغییر مانده و یا روند افزایشی داشته اند، شناسایی و اعلام کنند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 393 ]
برچسب ها