اخبار

تودیع و معارفه امام جمعه دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ صبح دیروز جمعه طی جلسه ای باحضور فرماندار دیواندره، مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و اعضای شورای افتا و شورای تامین شهرستان، امام جمعه دیواندره تودیع و معارفه شد.
تودیع و معارفه امام جمعه دیواندره برگزار شد

فرماندار دیواندره در این جلسه اظهار داشت: نقش هدایتی وحمایتی امام جمعه بر وحدت و همبستگی مسلمانان و تاثیرات اجتماعی آن بر کسی پوشیده نیست و در نظام مقدس جمهوری اسلامی نماز جمعه به عنوان قرارگاه فرهنگی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

جعفر توان تصریح کرد: نماز جمعه زبان گویای مردم و برای بیان مشکلات و یادآوری آن به مسئولان می باشد و می تواند در توسعه و پیشرفت جامعه نقش بسیار بزرگی داشته باشد.

وی اضافه کرد: بزرگترین سرمایه ما مردم است، بیان مشکلات نباید به گونه ای باشد که در بین مردم بی اعتمادی، یاس و ناامیدی به وجود بیاید بلکه بر اساس واقعیت ها و در نظر گرفتن شرایط و ظرفیتهای موجود جامعه باشد و در غیر اینصورت باعث کدورت و غیره می شود.

مهندس توان خدمت به مردم را هدف اصلی همه مسئولان دانست و افزود: شهرستان دیواندره با تقدیم نمودن شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کرده است بطوریکه چهار نفر از شهدای عزیز این شهرستان جزو سرداران و شهدای شاخص کشور و استان هستند.

فرماندار دیواندره در پایان ابراز امیدواری کرد تا با وحدت، یکدلی و هم افزایی، همه مسئولان بتوانید خدمتگذار خوبی برای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

در این جلسه از خدمات ماموستا معروف خالدی تقدیر و ماموستا جلال مرادی به عنوان امام جمعه دیواندره معرفی شد.

گفتنی است ماموستا جلال مرادی پیش از این امام جمعه اهل سنت شهر تکاب آذربایجان غربی بود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 993 ]
برچسب ها