پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

تمامی افراد نیازمند فاقد مسکن شهرستان دیواندره می توانند از طرح مسکن محرومین استفاده کنند

فرماندار دیواندره در سومین جلسه شورای مسکن شهرستان، گفت: تمامی افراد بی بضاعت و کم درآمد فاقد مسکن و یا فاقد مسکن مقاوم می توانند از طرح مسکن محرومین استفاده کنند.
تمامی افراد نیازمند فاقد مسکن شهرستان دیواندره می توانند از طرح مسکن محرومین استفاده کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان در سومین جلسه شورای مسکن محرومین که با حضور مسئولین موسسات خیریه شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: در این طرح افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در اولویت هستند و برای احداث واحدهای مسکن محرومین 25 میلیون تومان کمک بلاعوض و 40 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه بلند مدت اعطا خواهد شد.

 

وی خواستار همکاری موسسات خیریه در شناسایی خانواده های نیازمند و واجد شرایط شد و تصریح کرد: افراد بی بضاعت و کم درآمدی که به هر عنوان تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند شناسایی و به بخشداریها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معرفی کنند.

 

فرماندار دیواندره در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با بهره گیری حداکثری از این طرح بتوان خدمتی به جامعه محرومین شهرستان انجام شود.

 

لازم به ذکر است در این جلسه بخشدار مرکزی، بخشدار کرفتو، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیواندره نیز حضور داشتند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 171 ]
برچسب ها