اخبار

تلاش فرماندار دیواندره برای رفع مشکل بیکاری شهرستان

تلاش فرماندار دیواندره برای رفع مشکل بیکاری شهرستان

فرماندار شهرستان دیواندره به منظور تسریع در اجرای طرح های اشتغالزایی، با دعوت از سرمایه گذاران و کارآفرینان طرح های اشتغال فراگیر، مشکلات آنان را بررسی نمود.

مهندس توان در حاشیه این جلسه با تاکید بر حمایت از طرح های اشتغالزایی شهرستان گفت: تمام تلاش خود را برای ایجاد اشتغال و کمک به رفع بیکاری در شهرستان به کار خواهیم بست.

وی یکی از مهمترین مشکلات جذب تسهیلات توسط متقاضیان این شهرستان را ضمانت بانکی دانست و افزود:  هدف همه مسئولان ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید است و در این راستا همدلی، تعامل و همکاری با سرمایه گذاران و کارآفرینان در بین مسئولان شهرستان وجود دارد.

جعفر توان با بیان اینکه شهرستان دیواندره دارای پتانسیل های زیادی از جمله نیروی انسانی فعال در زمینه مشاغل خانگی واشتغال روستایی است، گفت: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و اشتغال فراگیر به روستاییان شهرستان می تواند زمینه کارآفرینی وتوسعه اقتصاد روستایی را فراهم کند.

مهندس توان فرماندار دیواندره با اشاره به نامگذاری سال 1396 توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  به نام سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» یکی از مهمترین دغدغه های شهرستان را اشتغال عنوان کرد تاکید کرد: رویکرد دولت تدبیر و امید در جهت ایجاد اشتغال پایدار و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی می تواند مشکل اشتغال جوانان را حل نماید .

در این جلسه مدیرجهاد کشاورزی و روسای شعب بانک کشاورزی شهرستان نیز حضور داشتند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1001 ]
برچسب ها