اخبار

تقدیر امام جمعه هزارکانیان، شورای بخش و نماینده دهیاران بخش سارال از فرماندار شهرستان دیواندره:

تقدیر امام جمعه هزارکانیان، شورای بخش و نماینده دهیاران بخش سارال از فرماندار شهرستان دیواندره:

امام جمعه هزارکانیان، شورای بخش و نماینده دهیاران بخش سارال با فرماندار شهرستان دیواندره دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان دیواندره در دیدار امام جمعه هزارکانیان، اعضای شورای بخش و نماینده دهیاران بخش سارال گفت: مشکلات بخش سارال به صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

جعفر توان تصریح کرد: 22 روستای بخش سارال از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و گازرسانی به 8 روستای دیگر در حال اجرا است. همچنین کار مطالاعاتی 14 روستای دیگر انجام شده است.

مهندس توان اظهار داشت: مشکلات زیرساخت های  مخابراتی شهرستان علی الخصوص بخش سارال در حال پیگیری است.

وی بیان کرد: بخش سارال زمینه فعالیت در تمامی بخش های فرهنگی، اقتصادی، بهداشتی، خدماتی و ... را دارد و این اقدامات نیازمند مشارکت مردم است که روحانیون و شوراهای اسلامی باید این انگیزی و مشارکت را در مردم ایجاد کنند.

در ادامه امام جمعه هزارکانیان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و پیگیری مهندس توان برای رفع مشکلات بخش سارال، گفت: حضور مهندس توان در بخش سارال و پیگیری مشکلات بخش، رونق و انگیزه فراوانی در بین مردم منطقه بوجود آورده است.

ماموستا عزیز روانگرد اظهار داشت: مردم منطقه سارال مردمی انقلابی، خونگرم و مهمان نواز هستند که در تمامی کارهای عمرانی، خدماتی و فرهنگی همیشه با مسئولین همکاری داشته اند.

در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس از طرف امام جمعه هزارکانیان، شورای بخش و نماینده دهیاران بخش سارال از زحمات و تلاش های مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره تقدیر شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

تقدیر از فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 852 ]
برچسب ها