اخبار

تعیین 92 شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در شهرستان دیواندره

فرماندار دیواندره از تعیین 92 شعبه اخذ رأی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان خبر داد.
تعیین 92 شعبه اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم در شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان در پانزدهمین جلسه ستاد انتخابات شهرستان، اظهار داشت: 21 شعبه شهری و 71 شعبه روستایی که از این تعداد 25 شعبه ثابت و 67 شعبه سیار، برای اخذ آرای واجدین شرایط مشارکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان دیواندره تعین شده است.

 

جعفر توان با بیان اینکه تعامل و همکاری خوبی بین مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات  وجود دارد، افزود:  در انتخاب محل و تعیین شعب اخذ رأی‌ به منظور تسهیل و دسترسی آسان برای عموم مردم شهرستان در نظر گرفته شده است.

 

وی تست برخط بودن شعب اخذ رأی را به صورت مداوم مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: اجرای تست برخط بودن شعب، تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری انتخابات در شهرستان تا روز اخذ رأی به صورت مستمر  انجام و آموزش های لازم به کاربران دادهشود.

 

رئیس ستاد انتخابات تصریح کرد: بر طبق قانون مسوولان ادارات موظفند در صورت نیاز تمام امکانات و تجهیزات را در اختیار ستاد انتخابات و هیات اجرایی قرار دهند.

 

جعفر توان اضافه کرد: تلاش برای مشارکت حداکثری، قانونمداری، امانتداری و بی طرفی، اصولی است که همه مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید به آن عمل کنند تا بتوانیم انتخاباتی با شکوه برگزار کنیم.

 

در این نشست هر یک از روسای کمیته های ستاد انتخابات  به ارایه گزارشی جامع از روند فعالیت های در دست اقدام کمیته های مربوطه خود پرداختند و مسایل و نقطه نظرات مرتبط با محور ماموریت انتخاباتی خود را  برای اتخاذ تمهیدات لازم و راهبردهای موثر به بحث و بررسی گذاشتند.

 

یازدهمین دوره انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیواندره برگزار می‌شود.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 97 ]
برچسب ها