اخبار

در جلسه ای باحضور فرماندار شهرستان دیواندره:

تعداد و محل استقرار شعب اخذ رأی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دیواندره تعیین شد

ظهر امروز در جلسه ای با حضور فرماندار دیواندره، اعضای هیئت اجرایی، هیئت بازرسی و اعضای هیئت نظارت، تعداد و محل استقرار شعب اخذ رأی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان تعیین شد.
تعداد و محل استقرار شعب اخذ رأی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دیواندره تعیین شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه گفت: مجریان و دست اندرکاران انتخابات باید مر قانون را رعایت کنند.

 

جعفر توان با تاکید بر اینکه بستر لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فراهم گردد، اظهار داشت: رعایت اصل بی‌طرفی، امانت‌داری و صیانت از آرای مردم از مهم‌ترین وظایف عوامل اجرایی انتخابات است.

 

وی از تعیین 92 شعبه ثابت و سیار در شهرستان خبر داد و تصریح کرد: یکی از موارد تعیین شعب اخذ رأی برخط بودن محل و دسترسی آسان مردم بود.

 

مهندس توان اضافه کرد: با نهایت دقت و استفاده از تجربیات انتخابات گذشته، تلاش کردیم آسیب ها را به حداقل برسانیم.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان با بیان اینکه ملاک انتخاب رأی مردم است، گفت: دنبال برگزاری انتخابات پرشور و سالم هستم و برای اجرای درست انتخابات با هیچ کس تعارف ندارم.

 

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا در خصوص تعداد و محل استقرار شعب ثبت‌نام و اخذ رای نقطه نظرات خود را اعلام و در نهایت تعداد 92 شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی سطح شهرستان مورد تصویب قرار گرفت.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 174 ]
برچسب ها