اخبار

فرماندار دیواندره در جمع هیئت های ورزشی شهرستان خبر داد:3

تخصیص 27 میلیارد ریال اعتبار به ورزش و جوانان دیواندره در سال 97

مهندس توان فرماندار دیواندره در جمع هیئت های ورزشی شهرستان از اختصاص 27 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های ورزشی شهرستان در سال جاری خبر داد.
تخصیص 27 میلیارد ریال اعتبار به ورزش و جوانان دیواندره در سال 97

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره اظهار داشت: بدمینتون یکی از رشته های ورزشی مدال آور شهرستان است که به همین منظور سالن تخصصی این رشته به نام مهران شهبازی ورزشکار ملی پوش این رشته در دیواندره احداث خواهد شد.

 

جعفر توان تصریح کرد: برای احداث سالن بدمینتون 7میلیارد و دویست میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده که در صورت تملک زمین توسط اداره ورزش و جوانان عملیات احداث آن شروع خواهد شد.

 

وی ادامه داد: برای احداث سالن چند منظوره شهر زرینه، احداث سالن ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای دیواندره، تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی و خرید یکدستگاه خودرو مینی بوس، سالن ورزشی روستای قلعه روتله، محوطه سازی سالن ورزشی شهرک روحانیون اعتبار لازم اختصاص داده شده است.

 

فرماندار دیواندره به پروژه استخر سرپوشیده اشاره نمود و افزود: پروژه استخر سرپوشیده دیواندره فعال و طبق برنامه زمانبندی پیمانکار متعهد شده در بهمن ماه جاری آن را تحویل دهد.

 

مهندس توان ابراز داشت: یکی از پروژه های مهم و اولویت دار شهرستان مجتمع ورزشی اوراز است که توجه جدی مسئولان استان را می طلبد.

 

جعفر توان خاطرنشان ساخت: با جدیت پیگیر درخواست هیئت های ورزشی و ورزشکاران شهرستان  بوده ام.

 

گفتنی است این جلسه باحضور دکتر فرشادان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت های ورزشی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 454 ]
برچسب ها