شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

فرماندار دیواندره در مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند:

تحقق شعار سال اولویت کاری مسئولان شهرستان است

تحقق شعار سال اولویت کاری مسئولان شهرستان است

فرماندار شهرستان دیواندره در مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند گفت: اولویت کاری مسئولان در شهرستان دیواندره تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» است.

جعفر توان به ارائه گزارشی از اقدامات شاخص دولت در شهرستان پرداخت و افزود: عملیات گازرسانی در ۳۸ روستای این شهرستان انجام نشده اما برطرف کردن مشکلات بسیاری از این روستاها در دست بررسی، مطالعه و اقدام است.

مهندس توان عصر امروز در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، با اشاره به مشکلات روستاها اظهار داشت: با بهره‌برداری از مجتمع آبرسانی اوباتو 42 روستای این شهرستان از آب شرب سالم و پایدار برخوردار شدند.

وی گفت: شهرستان دیواندره در بسیاری از شاخص‌ها وضعیت خوبی در استان دارد اما باز هم نیاز است که در حوزه‌های مختلف کارهای بیشتری انجام شود.

فرماندار شهرستان دیواندره با اشاره به اینکه در حوزه راه با شاخص 53 درصدی رتبه سوم استان را داریم، تصریح کرد: عملیات گازرسانی در 38 روستای این شهرستان انجام نشده اما برطرف کردن مشکلات بسیاری از این روستاها در دست بررسی، مطالعه و اقدام است.

جعفر توان ابراز کرد: امسال 48 کیلومتر راه روستایی آماده آسفالت داریم و در تلاش هستیم کمبود فضای آموزشی را به صورت صد درصد پوشش دهیم و مشکلات آبرسانی را نیز دنبال خواهیم کرد.

مهندس توان ادامه داد: در شهرستان دیواندره اولویت کاری تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» است و باید همه با هم برای رسیدن به اهداف تلاش و خدمتی ماندگار بجا بگذاریم.

در پایان این مراسم از کارمندان نمونه این شهرستان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 736 ]
برچسب ها