شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

فرماندار دیواندره خبر داد:

تجهیز و راه اندازی زمین فوتبال سه روستای شهرستان دیواندره در سال 98

توان فرماندار دیواندره در مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال جام نوروز روستایی شهرستان گفت: در صورت حل شدن مراحل اداری و تملک زمین توسط اداره ورزش و جوانان، اعتبار مورد نیاز جهت تجهیز و راه اندازی زمین ورزشی در سه روستای شهرستان تخصیص داده خواهد شد.
تجهیز و راه اندازی زمین فوتبال سه روستای شهرستان دیواندره در سال 98

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان در مراسم اختتامیه مسابقات فوتبال در روستای باشقشلاق گفت: اعتبار لازم برای تجهیز و راه اندازی زمین فوتبال در سه روستای شهرستان به تناسب هر بخش یک روستا از محل اعتبارات سال 98 تامین خواهد شد.

 

مهندس توان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این دوره از مسابقات، اظهار داشت: پتانسیل‌های خوبی در عرصه ورزش در روستاهای شهرستان وجود دارد و توجه ویژه و تخصیص اعتبارات لازم به این حوزه را یکی از برنامه های کاری خود می دانم.

 

رئیس شورای ورزش شهرستان برگزاری این مسابقات را در تقویت روحیه و نشاط جوانان مهم برشمرد و افزود: نهادینه شدن فرهنگ ورزش در بین اقشار مختلف از گام های موثر سلامتی جامعه است و برگزاری چنین مسابقاتی می تواند این روحیه را به جامعه بویژه جوانان تزریق کند.

 

مسابقات فوتبال جام نوروز روستایی به میزبانی روستای باشقشلاق بخش کرفتو با حضور 24 تیم از روستاهای شهرستان دیواندره و یک تیم از شهر زرینه و 56 بازی برگزار و با قهرمانی تیم روستای شالیشل به پایان رسید. تیم روستای گومه ای بخش کرفتو نایب قهرمان و تیم های گل قلعه بخش مرکزی و شهر زرینه مشترکاً مقام سوم را کسب کردند.

 

مسابقات جام نوروز روستایی سال 98 با همکاری بخشداریهای مرکزی، کرفتو و سارال، اداره ورزش و جوانان، هیئت فوتبال و هیئت ورزش‌های روستایی و بازیهای بومی و محلی دیواندره برگزار و به تیم‌های برتر جوایزی اهدا شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 547 ]
برچسب ها