شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و بزرگداشت مقام معلم

تبریک فرماندار دیواندره به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و بزرگداشت مقام معلم
  جعفر توان فرماندار دیواندره در پیامی فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم را به معلمان و کارگران شهرستان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره، در این پیام آمده است:

کارگران، مجاهدان عرصه زندگی و اسوه های رنج و استقامت اند که گردش چرخ های توسعه، سازندگی و آبادانی این مرز و بوم حاصل تلاش های بی وقفه آنان است.

رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور و یک تمدن در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی کارآمد، با اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است بی شک معلمین می توانند آهنگ رشد و تعالی جامعه را شتاب بیشتری ببخشند.

اینجانب، سالروز شهادت استاد مبارز خط مقدم جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی، شهید مرتضی مطهری، روز معلم و روز جهانی کاروکارگر را به ملت بزرگ ایران و مردم شهرستان دیواندره و دو قشر عظیمی که زیربنای توسعه انسانی و اقتصادی کشور را بردوش دارند تبریک عرض می نمایم.

امید آنکه در سال «حمایت از کالای ایرانی» و در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، با تلاش معلمان و کارگران شریف این سربازان عرصه پرورش و تعلیم و کار و تلاش گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 669 ]
برچسب ها