اخبار

تاکید فرماندار دیواندره بر نظارت مستمر در اجرای طرح های اشتغالزایی شهرستان

مهندس توان فرماندار دیواندره در جلسه کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان بر نظارت مستمر بر اجرای طرح های اشتغالزایی تاکید کرد.
تاکید فرماندار دیواندره بر نظارت مستمر در اجرای طرح های اشتغالزایی شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: با تلاش و هم افزایی اعضای کارگروه اشتغال شهرستان، 24 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی جذب و به طرح های مشمول پرداخت شد.

 

مهندس توان تصریح کرد: کمیته رصد و پالایش طرح های اشتغالزایی به صورت مستمر بر اجرای طرح های اشتغالزایی نظارت داشته باشد.

 

وی ادامه داد: دبیرخانه کارگروه اشتغال با جدیت برنامه های کمیته رصد و پالایش طرح های اشتغال زایی را پیگیری و برنامه ریزی کند.

 

فرماندار دیواندر به نقش کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایجاد اشتغال اشاره و افزود: در پرداخت تسهیلات خودکفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، باید ظرفیت های شهرستان و توانایی هایی فردی مد نظر قرار گیرد.

 

وی مهم ترین ظرفیت شهرستان برای اشتغالزایی را دامپروری و کشاورزی برشمرد و گفت: توانمندسازی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با بررسی دقیق و نظارت جدی انجام به طوریکه اشتغال پایدار و رشد اقتصادی خانوار را به دنبال داشته باشد.

 

مهندس توان در پایان برنامه ریزی در واگذاری طرح های اشتغالزایی و رعایت تعادل دام و مرتع در تسهیلات دامپروری را خواستار شد.

 

در پایان این مراسم از بانکهای سپه، ملی شعبه مرکزی و ملی شعبه شهری که در پرداخت تسهیلات بیشترین همکاری را با کمیته امداد شهرستان داشتند، با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

 

کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید باحضور مهندس توان فرماندار دیواندره، جهانبین معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان، اعضای کارگروه و جمعی از فعالین اقتصادی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 527 ]
برچسب ها