چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار

تاکید فرماندار دیواندره بر توسعه آسفالت راه روستایی شهرستان

دکتر ارشدی فرماندار دیواندره صبح امروز در دیدار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان، بر توسعه آسفالت راه روستایی شهرستان تاکید کرد
تاکید فرماندار دیواندره بر توسعه آسفالت راه روستایی شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره از اختصاص بیش از 20 درصد اعتبارات سال 99 شهرستان به حوزه راه خبر داد و گفت: در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در سال جاری اقدامات خوبی در آسفالت راه‌های روستایی شهرستان انجام شده که 19 کیلومتر از این پروژه‌ها افتتاح و به بهره برداری رسیده و اعتبار آسفالت 16 کیلومتر دیگر اختصاص یافته است.

ارشدی تصریح کرد: پل روستای قالوجه که نقش اصلی در سهولت تردد مردم این روستا داشت، در دستور کار قرار گرفت و در کمترین زمان به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: یکی از محورهای پرخطر و حادثه خیز شهرستان، سه راهی روستای رشیدآباد به وزرمان بود که با پیگیری های انجام شده و اقدام قابل تقدیراداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در حال اجرا است.

راه روستای گل قلعه آسفالت می شود؛

جمال ارشدی با اشاره بر لزوم توسعه زیرساخت های روستاهای شهرستان، افزود: روستاهای شهرستان دیواندره ظرفیت بالقوه ای در توسعه گردشگری و بوم گردی دارد که تحقق این مهم نیازمند توسعه زیرساخت های ارتباطی بویژه آسفالت راه روستایی است.

فرماندار دیواندره ابراز داشت: روستای گل قلعه یکی از روستاهای هدف گردشگری شهرستان است که آسفالت راه دسترسی این روستا یکی از مطالبات اصلی مردم نیز است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان، ضمن توجه فرماندار دیواندره به توسعه راه های روستایی شهرستان را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: از تمامی ظرفیت های موجود برای اهداف تعین شده و اجرای به موقع پروژه های تعریف شده شهرستان استفاده خواهیم کرد.

مدرس گرجی تصریح کرد: مطالعات اجرا و آسفالت راه روستای گل قلعه در دستور کار قرار خواهد گرفت و با حمایت فرمانداری جزو پروژه های اولویت دار در سال آینده انجام می شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 106 ]
برچسب ها