اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

تاسیس شوراهای اسلامی بیانگر تاثیر جدی مردم در تعیین سرنوشت جامعه است

تاسیس شوراهای اسلامی بیانگر تاثیر جدی مردم در تعیین سرنوشت جامعه است

فرماندار دیواندره در همایش روز ملی شوراها گفت: تاسیس شوراهای اسلامی بیانگر تاثیر جدی مردم در اداره امور و زمینه ساز نقش عینی آنان در تعیین سرنوشت جامعه است.

جعفر توان تصریح کرد: شوراهای اسلامی با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم، می توانند نقش بسزایی در توسعه و عمران شهر و روستا داشته باشند.

مهندس توان با بیان اینکه از انتقاد سازنده استقبال می کنم، گفت: نقد باید سازنده باشد و از نقدی که هدف آن تخریب، توهین و افترا باشد پرهیز کنیم  و در نقدها ضمن شناخت وظایف هرکدام از اعضای شورای اداری شرایط و وضعیت موجود نیز درنظرگرفته شود.

وی اضافه کرد: فرمانداري نقش نظارتي و هماهنگ كننده را دارد و در در این راستا در طول 14 ماه که در شهرستان حضور داشته ام پیگیری‌های لازم برای اتمام پروژه های نیمه تمام و زیرساخت های شهرستان از جمله مجتمع فرهنگی، مجتمع آبرسانی اوباتو، مجتمع آبرسانی هزارکانیان و پروژه های دیگر را انجام شده است.

رئیس شورای اداری شهرستان ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیتهای موجود اظهار داشت: زمانی در کارها موفق خواهیم بود که همه ما از شورای اسلامی شهر و روستا، دهیاران مسئولین ادارات، بخشداری و فرمانداری و نمایندگان مجلس به عنوان ید واحد برای رفع مشکلات شهرستان تلاش کنیم.

فرماندار دیواندره به مشکلات شهرستان اشاره و بیان کرد: اصلی ترین مشکل شهرستان کمبود سرانه آموزش و پرورش، کمبود زیرساخت ها و آب شرب روستاها است که نیاز به مشارکت و همراهی مردم دارد.

همایش روز ملی شوراها ظهر امروز باحضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین و شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران شهرستان در سالن اجتماعات فردوسی برگزار شد.

گفتنی است در این همایش مدیرکل دفتر امور روستایی، مدیرکل بنیاد مسکن، مدیرعامل شرکت گاز و رئیس شورای اسلامی شهرستان نیز حضور داشتند.

در پایان این همایش از شوراهای اسلامی نمونه شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد. همایش روز ملی شوراها در سالن اجتماعات فردوسی برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 622 ]
برچسب ها