اخبار

فرماندار دیواندره:

بیشترین طرح عمرانی و اقتصادی جدید مصوب شده مربوط به شهرستان دیواندره است

توان فرماندار دیواندره در جلسه بررسی طرح های عمرانی و اقتصادی شهرستان گفت: بیشترین طرح عمرانی و خدماتی تعریف شده جدید در سال جاری مربوط به شهرستان دیواندره است.
بیشترین طرح عمرانی و اقتصادی جدید مصوب شده مربوط به شهرستان دیواندره است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان تصریح کرد: کلیه پروژه های تعریف شده در کمیته برنامه ریزی شهرستان مورد تصویب سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قرار گرفته است.

 

مهندس توان اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با احساس مسئولیت بیشتر پیگیر طرح های مربوطه باشند و از پتانسیل و ظرفیت های موجود به نحو مطلوب استفاده نمایند.

 

وی هماهنگی، پیگیری و هم افزایی بین بخشی را یکی از عوامل تسریع در اجرای پروژه ها دانست و افزود: مسئولان شهرستان نباید دست روی دست بگذارند بلکه با برنامه ریزی و اولویت بندی پیگیر جذب اعتبارات و اجرای طرح ها و پروژه های اداره مربوطه باشند.

 

وی خاطرنشان ساخت: این جلسات به صورت هفته ای برگزار و روند اجرا، پیشرفت فیزیکی و جذب اعتبارات پروژه های شهرستان مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

 

فرماندار دیواندره در ادامه به پروژه های اشتغال زایی شهرستان اشاره کرد و گفت: تسهیلات پرداخت شده در بخش اشتغال باید به صورت گام به گام نظارت و پالایش و مراحل اجرای این طرح ها بررسی شود و طرح هایی که با مشکل مواجه هستند مورد بررسی و حمایت قرار گیرند. 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 504 ]
برچسب ها