اخبار

فرماندار دیواندره در نشست دهیاران بخش سارال تاکید کرد:

بهره گیری از نظرات مردم در پیشبرد اهداف توسعه ای روستاها توسط دهیاران

بهره گیری از نظرات مردم در پیشبرد اهداف توسعه ای روستاها توسط دهیاران

فرماندار دیواندره در نشست دهیاران بخش سارال گفت: مطالبات روستاییان در کارهای عمرانی و مرمت معابر روستایی از سوی دهیاران پیگیری و از نظرات مردم در پیشبرد اهداف توسعه ای روستاها بهره گیری شود.

جعفر توان تصریح کرد: مبنای همه ارکان نظام جمهوری اسلامی با رأی مردم است و تمام مدیران نیز با رأی مستقیم مردم انتخاب می شوند و دهیاران هم از این امر مستثنی نیستند چرا که منتخب شوراهایی هستند که مردم به آنها رأی داده اند.

جعفر توان با اشاره به نقش دهیاران در توسعه روستاها، اظهار داشت: دهیاران با مسئولیت پذیری، تلاش مستمر و استفاده از بستر ها و ظرفیت های شهرستان باید مقدمات توسعه روستاها را فراهم کنند.

  مهندس توان با اشاره به شرح وظایف دهیاران، افزود: دهیاران به عنوان نماینده حاکمیت در روستاها باید با رعایت ادب و صداقت در گفتار و رفتار اعتماد مردم را جلب کنند و در تمام امورات روستا دخالت داشته باشند.

وی پیگیری مشکلات مردم روستا ها را از دیگر وظایف دهیاران برشمرد و افزود: دهیاران باید با بخشدار ارتباط مستمر داشته باشند و مسایل مهم را در اسرع وقت به بخشداری منعکس کنند.

فرماندار دیواندره با تاکید بر اشرافیت دهیاران بر فعالیتهای روستا، گفت: تمامی برنامه ها و اقدامات عمرانی، اجتماعی و سایر بخشها در روستا نباید بدون اطلاع دهیاری انجام شود و دهیاران باید بر همه امور و فعالیتهای روستا اشراف کامل داشته باشند.

آخرین نشست دهیاران بخش سارال در سال 96 صبح امروز باحضور مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره در سالن اجتماعات بخشداری سارال برگزار شد.

روابط عمومی فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 827 ]
برچسب ها