اخبار

بصیرت و آگاهی مردم دژ محکمی در برابر نفوذ دشمنان در نهم دی ماه 88 بود

عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در مراسم گرامیداشت نهم دیماه در دیواندره، گفت: بصیرت، ایمان و باور عمیق مردم به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان دژ محکمی در برابر فتنه دشمنان است.
بصیرت و آگاهی مردم دژ محکمی در برابر نفوذ دشمنان در نهم دی ماه 88 بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ عبدالملکی مدیر کل صدا و سیای مرکز کردستان در مراسم گرامیداشت یوم الله نهم دیماه در مسجد جامع دیواندره گفت: نهم دیماه روز بصیرت که از طرف مقام معظم رهبری بیان شد، روز میثاق با آرمان های انقلاب و ولایت فقیه است.

جعفر عبدالملکی راهبرد اصلی دشمن را نا امید کردن مردم برشمرد و اظهار داشت: دشمن با استفاده از رسانه های جمعی تلاش می کند یاس و ناامیدی در جامعه بویژه در بین جوانان ایجاد کند تا مانع پیشرفت و توسعه کشور شود.

عبدالملکی به برنامه های نفوذ دشمن اشاره و تصریح کرد: آماج نفوذ دشمن در مرحله اول عامه مردم سپس افراد موثر و تصمیم گیرنده، نخبگان، دانشگاهیان و جوانان است که با فشار تحریم در صدد وابستگی کشور از نظر اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و امنیتی به غرب هستند.

وی بصیرت و بصیرت افزایی را وظیفه همه دانست و افزود: همه ما باید کمک کنیم تا خانواده ها بصیرت داشته باشند، سواد رسانه ای را افزایش دهیم تا دشمن را بهتر بشناسیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در ادامه ابراز داشت: اسلام و روحانیت یکی از دژهای محکم برای جلوگیری از نفوذ دشمن هستند که همیشه مورد هجوم و تخریب دشمن از طریق رسانه ها قرار گرفته اند.

وی رهبری را به عنوان یکی از سرمایه های بی بدیل کشور نام برد و اظهار داشت: اولین و مهم ترین سرمایه ما وجود رهبر معظم انقلاب است که به عنوان یک ستون و سد محکم در برابر دشمنان و رهنمودهای ایشان راه گشای رشد و توسعه و استقلال کشور است.

جعفر عبدالملکی وحدت مردم ایران اسلامی را همیشه خار چشم دشمنان بیان کرد و اضافه کرد: وحدت و یکپارچگی مردم، نهادهای برآمده از انقلاب و نعمت بی بدیل مردم که در همه حوزه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی پابه پای نهادهای اجرای در صحنه بوده اند.

عبدالملکی با بیان اینکه قدرت ما قدرت منطقه ای است، افزود: گفتمان ما گفتمان استقلال، آزادی، حریت و دفاع از آزادی جهان است که در گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری ترسیم شده و نمود آن را در جامعه می بینیم.

وی اظهار داشت: آینده نظام آینده روشنی است، باید با وحدت کلمه و همدلی حرکت کنیم چرا که هدف دشمن ناکارآمد جلوه دادن نظام است اما حضور همیشگی مردم در تمامی صحنه ها بویژه در دفاع از اسلام، انقلاب و نظام چشم دشمن را کور کرده است.

وی به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: فرصت بی بدیل انتخابات پیش رو است دشمن با استفاده از رسانه ها سلامت و امنیت انتخابات را نشانه می گیرد، وظیفه شرعی همه ما شرکت در انتخابات و حضور موثر در پای صندوق های رای است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان بصیرت و آکاهی مردم شهرستان دیواندره در اغتشاشات اخیر را قابل تقدیر دانست و گفت: مردم شهرستان دیواندره با نگاه عالمانه و انقلابی و حضور پرشور در راهپیمایی ضد اغتشاشگران بصیرت خود را نشان دادند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 158 ]
برچسب ها