اخبار

فرماندار دیواندره در جمع بسیجیان شهرستان:

بسیج مدافع انقلاب و پاسدار ارزشها و دستاوردهای آن است

بسیج مدافع انقلاب و پاسدار ارزشها و دستاوردهای آن است
  همزمان با سالروز 5 آذر، تجمع بزرگ بسیجیان باحضور فرماندار دیواندره، امام جمعه، مسئولان و بسیجیان سلحشور با شعارهای انقلابی در سالن ورزشی تختی برگزار شد.

در این تجمع فرماندار شهرستان دیواندره گفت: بسیج به عنوان مدافع انقلاب اسلامی در همه دوره ها تمام توان خود را در پاسداری و صیانت از دستاوردهای انقلاب به نمایش گذاشته است.

جعفر توان اظهار داشت: در آذرماه سال 58 با درایت و دوراندیشی رهبر کبیر انقلاب، بسیج مستضعفین این شجره طیبه و ارتش 20 میلیونی با هدف ساماندهی نیروهای انقلابی و افزایش روحیه خودباوری ملت مسلمان ایران تشکیل شد.

مهندس توان تصریح کرد: استکبار جهانی هیچ موقع بنای دوستی با ایران اسلامی نداشته و نخواهد داشت و همیشه دنبال توطئه و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است ولی با رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و هوشیاری رهبر معظم انقلاب با مشت بسیجیان، خیال باطل دشمنان فرو ریخته است.

وی ادامه داد: بسیج مانند رگهای بدن در تمام لایه های جامعه جریان دارد، بسیج جایگاه ملکوتی مکانی برای درس چگونه زیستن انسان­ها، مظهر عشق، صفا و صمیمیت، شهید جبهه ها و قهرمان و مظلوم پشت جبهه ها است.

فرماندار دیواندره ضمن تاکید بر ارتقا و ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه افزود: بسیج در سه دهه اخیر در تمامی مراحل و مباحث از جمله اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و دفاع از سرزمین اسلامی و در یک کلمه در تمام زمینه ها نقش آفرینی کرده است.

وی با بیان اینکه جامعه ما نیاز به حرکت بسیجی دارد گفت: همه ما باید قدردان خون شهدا و ادامه دهنده راه آنان باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه جاری و ساری کنیم و در یک کلام همه ما باید مقید به بسیجی بودن باشیم.

                                    روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 725 ]
برچسب ها