اخبار

فرماندار دیواندره در رزمایش الی بیت المقدس:

بسیجیان فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه خود قرار داده اند

توان فرماندار دیواندره در رزمایش الی بیت المقدس که در شهر هزار کانیان برگزار شد، گفت: بسیجان برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه آمادگی خود قرار داده اند.
بسیجیان فرهنگ ایثار و شهادت را سرلوحه خود قرار داده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان با بیان اینکه بسیج سرمایه و نیروی عظیم انقلاب است، اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم نقش اصلی و مهمی دارند و برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب در همه صحنه ها حضور داشته اند.

وی فرموده امام راحل(ره) که "همه‌ نیروهای مسلح باید هوشیار باشند، اما بسیج احتیاج به هوشیاری مضاعف دارد" را یادآور و تصریح کرد: رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان پیام آور یاس و نا امیدی برای تمام دشمنان انقلاب اسلامی است.

فرماندار شهرستان دیواندره به نقش بسیج و بسیجیان در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: بسیجیان دلاور امروز نیز همواره مدافع کیان و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسدار خون پاک شهیدان این مرز وبوم هستند.

مهندس توان تاکید کرد: همه ما باید از هر جهت برای مقابله با توطئه ها و عمليات هاي رواني و نظامي دشمن آمادگی کامل داشته باشیم.

فرماندار دیواندره هدف از برگزاری این رزمایش را استفاده از توان بسیجیان برای حضور بهتر در مواقع ضروری و اضطرار اعلام کرد و افزود: بسیجیان شهرستان در این رزمایش آموخته‌های خود را به ‌صورت عملی پیاده می‌کنند.

بسیجیان شهرستان دیواندره در این رزمایش به مدت 2 روز توان و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند. رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان شهرستان دیواندره در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 17 و 18 مهرماه در مناطق هدف برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 173 ]
برچسب ها