اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

بستر لازم برای شروع احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره فراهم است

توان فرماندار دیواندره در جلسه هماهنگی پروژه درمانگاه تامین اجتماعی این شهر گفت: کلیه مجوزات قانونی احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره اخذ و بستر لازم برای شروع عملیات اجرایی این پروژه فراهم شده است.
بستر لازم برای شروع احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره فراهم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان احداث درمانگاه تامین اجتماعی برای ارائه خدمت به جامعه هدف را مهم برشمرد و اظهار داشت: این پروژه با همكاري و تعامل دستگاههاي مرتبط و تلاش بي وقفه مسئولان رنگ واقعیت به خود گرفت.


مهندس توان تصریح کرد: با توجه به فراهم بودن همه شرايط اجرايي پروژه، برنامه زمانبندی عملیات اجرایی آن بسیار حائز اهمیت است، امیدواریم با تلاش و جدیت پیمانکار و نظارت مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان، این پروژه طبق برنامه زمان‌بندی به مرحله بهره‌برداری برسد
.


وی اذعان کرد: شهرستان دیواندره پتانسیل های فراوانی در زمینه های مختلف دارد و مردم انقلابی و مومن این شهرستان شایسته بهترین خدمات هستند.


فرماندار دیواندرچه در ادامه خواستار بکارگیری نیروی کار شهرستان در مراحل انجام عملیات اجرایی پروژه شد.


در این جلسه رئیس امور اداری درمان سازمان تامین اجتماعی استان کردستان گفت: مرکز تامین اجتماعی دیواندره جزو مراکز سطح یک است و خدماتی از جمله مامایی، پزشک عمومی، آزمایشگاه و دارو را به صورت رایگان به بیمه شدگان ارائه می دهد
.


ناصر جمشیدی اظهار داشت: این درمانگاه در سه طبقه با 2600 متر زیربنا احداث و برای ارتقا آن به سطح 2 و کلینیک تخصصی پیش بینی های لازم انجام شده است.


جمشیدی پیمان اولیه این پروژه را 9 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: کل اعتبار این پروژه از محل اعتبارات داخلی سازمان تامین شده و با جدیت و در مدت زمان تعیین شده به بهره برداری خواهد رسید.


وی بیان کرد: مدت زمان عملیات احداث این درمانگاه 18 ماهه برنامه ریزی شده و تمام تلاش خود را برای بهره برداری قبل از موعد مقرر بکار خواهیم بست.


رئیس امور اداری درمان سازمان تامین اجتماعی استان کردستان در پایان از تلاش، پیگیری و حمایت فرماندار دیواندره و مسئولین مربوطه تقدیر کرد.


در این جلسه امام جمعه، شهردار، رئیس تامین اجتماعی دیواندره و پیمانکار پروژه نیز حضور داشتند.


لازم به ذکر است تجهیز کارگاه در محل پروژه تا پایان روز دوشنبه 27 اسفند ماه توسط پیمانکار انجام خواهد شد.


روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 353 ]
برچسب ها