اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره خبر داد:

برگزاری کنگره شهرستانی 5400 شهید استان کردستان دهم مرداد در دیواندره

برگزاری کنگره شهرستانی 5400 شهید استان کردستان دهم مرداد در دیواندره

فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان و 258 شهید شهرستان، گفت: کنگره شهرستانی 5400 شهید استان کردستان و 258 شهید شهرستان دهم مردادماه در دیواندره برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان بر برنامه ریزی درست برای برگزاری این مراسم تاکید نمود و افزود: مسئولین کمیته ها باید با برنامه ریزی دقیق شرایط برگزاری مراسمی در شأن شهدای عزیز را فراهم نمایند.

مهندس توان با بیان اینکه شهدا آبرو و افتخار جامعه هستند، افزود: شهدا بهترین الگو برای نسل امروز و آیندگان هستند و می توانند نقش مهمی در هدایت و راهنمایی جوانان داشته باشند.

وی تصریح کرد: برگزاری یادواره شهدا در فضاهای عمومی و محلات می تواند همه آحاد جامعه را با خود همراه کند زیرا به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتی ایثارگران امروز امنیت و آرامش در کشور برقرار است .

فرماندار دیواندره در ادامه خواستار جمع آوری آثار شهدا، فضاسازی و تبلیغات محیطی در سطح شهرستان شد و اظهار داشت: همه ما باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم و برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت درجامعه اسلامی تلاش کنیم.

ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان و 228 شهید شهرستان دیواندره با حضور فرماندار، جانشین فرمانده سپاه و مدیران کمیته های این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 594 ]
برچسب ها