اخبار

فرماندار دیواندره خبر داد:

برگزاری مسابقات کنگ فو قهرمانی استان کردستان در دیواندره

برگزاری مسابقات کنگ فو قهرمانی استان کردستان در دیواندره

فرماندار دیواندره گفت: مسابقات کنگ فو قهرمانی استان کردستان در روزهای پنج شنبه و جمعه 14 و 15 خرداد ماه به میزبانی دیواندره برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات کنگ فو اظهار داشت: مسابقات و فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی در این شهرستان برگزار می گردد.

مهندس توان به ظرفیت های بالای شهرستان در رشته های مختلف ورزشی اشاره و تصریح کرد: ورزشکاران شهرستان با عملکرد خوب خود توانسته اند در رشته های مختلف ورزشی مقام های کشوری و بین المللی کسب نمایند و در تیم‌های ملی عضویت پیدا کنند.

فرماندار دیواندره حمایت خود را از تیم های ورزشی شهرستان اعلام و افزود: از تمامی ظرفیت های شهرستان برای حمایت از جوانان ورزشکار و برگزاری مسابقات ورزشی و برنامه های فرهنگی استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: تا زمانیکه فعالیت های ورزشی را ارتقا ندهیم، نمی توانیم جامعه ای سالم و بانشاط داشته باشیم، در این راستا لازم است با همکاری دستگاه‌های اجرایی میزبانی این مسابقات به بهترین نحو ممکن انجام شود.

رئیس شورای ورزش دیواندره از برنامه ریزی و پیگیری برگزاری مسابقات ورزشی قهرمانی استانی و کشوری در سال 97 در این شهرستان خبر داد.

جعفر توان خاطرنشان ساخت: تلاش می کنم در جهت توسعه فعالیت‌ها، مسابقات و فضاهای ورزشی در سال جاری، از محل اعتبارات شهرستان و با استفاده از ظرفیت‌های موجود گام‌های مهمی برداریم.

مسابقات کونگ فو آرتاکابر (فول کونگ فو) قهرمانی استان ویژه آقایان در بخش نیمه آزاد و آزاد در چهار رده سنی روزهای پنج شنبه و جمعه 14 و 15 تیرماه جاری در دیواندره برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 674 ]
برچسب ها