اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های ستاد گرامیداشت هفته قوه قضائیه در دیواندره:

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه های ستاد گرامیداشت هفته قوه قضائیه در دیواندره:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیواندره؛ صبح امروز جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت هفته قوه قضائیه در شهرستان دیواندره در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان به منظور برگزاری باشکوه مراسم های هفته قوه قضائیه برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه گفت: شهید بهشتی از بزرگان نظام بودند و نقش و نقش مهمی در پیشبرد نظام داشتند.

جعفر توان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضائیه، گفت: قوه قضائیه مرجع تظلم خواهی مردم است و نقش مهمی در جلوگیری از ظلم به مظلومان و مستضعفان دارد.

مهندس توان نقش دستگاه قضایی را درحفظ امنیت اجتماعی و اقتصادی مهم و اساسی برشمرد و اظهار داشت: قوه قضائیه یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی است که اقتدار و سلامت آن متضمن امنیت جامعه می باشد و این امنیت نیز زمینه ساز خدمت رسانی بهتر مسئولین به مردم است.

وی همراهی با دستگاه قضا را یکی از عوامل موثر در پیشگیری از جرم عنوان کرد و افزود: پیشگیری از جرم یکی از وظایف مهم دستگاه قضا است که همکاری همه ما در رابطه با کاهش آسیب های اجتماعی می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد.

فرماندار دیواندره افزایش دانش حقوقی مردم را ضرورتی مهم دانست و تصریح کرد:  دستگاه قضا خدمات خود را از طرق مختلف بیان کنند تا نقش قوه قضائیه در جامعه بیشتر نمایان شود.

در این جلسه رئیس دادگستری شهرستان دیواندره برنامه های ابلاغی و اجرایی هفته قوه قضائیه را تشریح کرد. دیدار اعضای شورای قضایی با امام جمعه، شرکت کلیه کارکنان دادگستری در نماز جمعه و سخنرانی رئیس دادگستری شهرستان قبل از خطبه، بازدید قضات از زندان، غبارروبی مزار مطهر شهدا، تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در دستگاه قضایی شهرستان، برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر، دیدار عمومی رئیس دادگستری از جمله برنامه های مورد نظر برای این هفته بود که مصوب گردید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 690 ]
برچسب ها