اخبار

فرماندار دیواندره در جمع مردم روستای علی آباد کرفتو:

بخش کرفتو در بحث زیرساخت ها در شهرستان پیشرو است

بخش کرفتو در بحث زیرساخت ها در شهرستان پیشرو است

فرماندار شهرستان دیواندره در جمع مردم روستای علی آباد کرفتو در مسجد این روستا گفت: بخش کرفتو در بحث توسعه زیرساخت ها در شرایط مناسبی قرار دارد و از این نظر در شهرستان پیشرو است.

جعفر توان تصریح کرد: در سایه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی 67 درصد راه روستایی بخش کرفتو آسفالت است و در بحث گازرسانی نیز 4 روستای باقیمانده در سال جاری از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

مهندس توان به بیان عملکرد خود در شهرستان پرداخت و افزود: در مدت زمان 15 ماه خدمت در شهرستان در تمامی شاخص ها رشد مناسبی داشته ایم.

وی ادامه داد: در سال گذشته 15 کیلومتر راه روستایی شهرستان آسفالت و برای سال جاری نیز 5/13 کیلومتر آسفالت برنامه ریزی شده است.

فرماندار دیواندره به اجرای طرح هادی در روستاها اشاره کرد و گفت: 22 روستای شهرستان که بالای 60 درصد از طرح هادی آن اجرا شده بود شناسایی و در سال 96 اعتبارات لازم برای اجرای کامل این طرح ها تخصیص داده شد.

جعفر توان اضافه کرد: در سال 96 طرح هادی چهار روستا به طور کامل اجرا شد و 11 روستای دیگر از اعتبارات سال 96 به اتمام خواهد رسید.

جعفر توان در بخش دیگری از سخنان خود به درخواستها و مشکلات روستای علی آباد کرفتو پرداخت و خاطرنشان ساخت: طرح هادی، دفع بهداشتی فاضلاب، تسطیح و تجهیز زمین ورزشی که از مشکلات و درخواست اصلی مردم این روستا است که برای پس از برآورد هزینه توسط بنیادمسکن در سال 97 تامین اعتبار خواهد شد.

شایان ذکر است در این دیدار دکتر فرشادان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستان حضور داشتند و از چندین پروژه عمرانی نیز بازدید به عمل آمد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 781 ]
برچسب ها