اخبار

بخشدار مرکزی سخنران پیش از خطبه های جمعه روستای نساره علیا

بخشدار مرکزی سخنران پیش از خطبه های جمعه روستای نساره علیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ بخشدار مرکزی دیواندره با حضور در نماز جمعه روستای نساره علیا ضمن تبریک آغاز هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان والا مقام رجایی و باهنر، یک از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی را ارائه خدمت بدون منت در مناطق محروم و روستایی دانست.

محمد صادقی در جمع نمازگزاران روستای نساره علیا، ایجاد بسترهای توسعه پایدار روستایی را یکی از اهداف دولت تدبیر و امید بیان کرد و گفت: در 40 سالی که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد خدمات خوبی به مردم عزیز ایران و به ویژه روستائیان ارائه شده که روستائیان ارجمند شهرستان دیواندره و بخش مرکزی نیز از این امر بی نصیب نبوده اند.

وی در ادامه با اشاره به طرحهای زیر ساختی توسعه که در بخش مرکزی انجام گرفته گفت: خوسبختانه با همت و تلاش دولت اقدامات خوبی در زمینه افزایش ضریب دسترسی مردم عزیز بخش مرکزی به جاده آسفالت، طرح هادی، گاز طبیعی، آب آشامیدنی، مراکز فرهنگی و آموزشی و رفع مسائل بهداشتی مردم به عمل آمده است.

وی در ادامه اجرای طرح هادی در 17 روستا، گاز رسانی به 48 روستا، دسترسی 42 روستا به جاده آسفالت، برخورداری 48 روستا از آب آشامیدنی بهداشتی و پایدار، برخورداری 35 روستا از اینترنت پر سرعت و ... را از خدمات دولت در بخش مرکزی دانست و گفت: علی رغم تلاشهای زیاد دولت در راستای ارتقای شاخصهای مختلف در سطح بخش مرکزی، دولت به این امر قانع نبوده و شأن مردم شریف بخش مرکزی را بسیار بالاتر از این دانسته و تلاش دارد با همکاری و مساعدت مردم گامهای خوبی در این زمینه بردارد.

وی در ادامه توسعه متوازن و پایدار روستایی را مرهون همکاری و همدلی صمیمانه مردم و دولت دانسته و از همکاری و مساعدتهای مردم شریف بخش مرکزی در اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 165 ]
برچسب ها