شنبه 10 آبان سال 1399

اخبار

با حضور فرماندار دیواندره و مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کردستان، ششمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

ششمسن جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور فرماندار دیواندره و مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کردستان و با دستورکار بررسی آخرین وضعیت بازگشایی مدارس و تسریع در بهره برداری از پروژهای عمرانی- آموزشی برگزار شد.
با حضور فرماندار دیواندره و مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کردستان، ششمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جمال ارشدی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره، اظهار داشت: آموزش و پرورش  برای پیشبرد فعالیت ها و رسیدن به اهداف ترسیم شده، نیازمند برنامه ریزی و اجرای دقیق برنامه ها است.

فرماندار دیواندره تصریح کرد: در شرایط کرونایی باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس، تلاش شود تا خللی در روند فعالیت های مرتبط با تعلیم و تربیت دانش آموزان ایجاد نشود.

ارشدی به دستور کار بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی- آموزشی اشاره کرد و تاکید کرد: پروژه های اولویت دار آموزشی برنامه ریزی و با همکاری نوسازی مدارس، در حداقل زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی در ادامه ابراز داشت: ایمن سازی مدارس و فضاهای خوابگاهی بویژه خوابگاه دبیرستان نمونه دولتی فارابی در اولویت آموزش و پرورش باشد و پس از تایید کارشناسان مربوطه مورد استفاده قرار گیرد.

فرمانداری دیواندره به اجرای کامل طرح کوج تاکید و بیان کرد: از ظرفیت دستگاهای مرتبط برای اجرای طرح کوج استفاده تا دانش آموزان از معضل اضافه وزن خارج از کنترل مصون بمانند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 115 ]
برچسب ها