اخبار

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از پروژه های عمرانی دیواندره:

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از پروژه های عمرانی دیواندره:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس قادری معاون عمرانی استانداری کردستان به منظور بررسی مشکلات پروژه های عمرانی دیواندره در شهرستان حضور و از نزدیک از این پروژه ها بازدید به عمل آورد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان در حاشیه این بازدیدها گفت: پروزه های عمرانی شهرستان های مختلف توسط حوزه عمرانی استانداری و مدیران مرتبط به صورت دوره ای مورد بازدید قرار می گیرد و مسائل و مشکلات این پروژه ها بررسی خواهد شد.

امیر قادری تصریح کرد: بر اساس بازدیدی که از قطعات مختلف پروژه کریدور شما به جنوب در حوزه شهرستان دیواندره انجام شد هماهنگی لازم با شرکت ساخت و توسعه راهها برای بهره برداری از 2/2 کیلومتر که با نصب تابلو و علائم  به اتمام می رسد، انجام شده است.

وی با تاکید بر اتمام این پروژه اظهار داشت: تلاش می کنیم این پروزه هر چه سریعتر به بهره برداری برسد چرا که این مسیرها جزو نقاط حادثه خیز بوده که بیشترین آمار تصادفات را دارد.

قادری به پروژه های عمران شهری شهرداری دیواندره پرداخت و افزود: از پروژه های عمرانی شهرداری دیواندره بازدید به عمل آمد و مشکلات این حوزه از نزدیک برررسی شد.یکی از مواردی که مطرح شد پروژه استخر آموزش و پرورش بود که از طریق کارگروه زیربنایی استان باید حل خواهد شد.

وی اظهار داشت: باتوجه به ضرورت استخر در دیواندره که یکی از دغدغه های اصلی مردم شهرتسان که در اسرع وقت مشکلات این پروژه بررسی و نسبت به تامین اعتبار آن اقدام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان در ادامه تصریح کرد: از پروژه تصفیه خانه فاضلاب که در حال حاضر 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد بازدید به عمل آمد.

وی افزود: اعتبارات تخصیصی در سالهای گذشته کافی نبوده ولی امسال این پروژه در حدود 72 میلیارد ریال اعتبار دارد و امیدوارم این پروژه تخصیص خوبی داشته باشد تا هرچه سریعتر به سرانجام برسد.

امیر قادری برآورد نهایی این پروژه 200 میلیارد ریال است که پیگیر هستیم هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

در پایان از پروژه بند انحرافی پایاب سد سیازاخ که به منظور انتقال آب به 20 هزار هکتار از اراضی شهرستانهای دیواندره و بیجار  درحال احداث است بازدید و راهکارهای لازم برای تسریع در اجرای پروژه ارائه شد.

در این بازدید مهندس علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دیواندره، مدیرکل امور شهری و شوراها استانداری، مدیرکل آبفای شهری، مدیر کل ورزش و جوانان نیز حضور داشتند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 636 ]
برچسب ها