پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

بازدید سرزده فرماندار دیواندره از شهرداری، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت

دکتر ارشدی ظهر امروز به صورت سرزده از شهرداری، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت بازدید و در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.
بازدید سرزده فرماندار دیواندره از شهرداری، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت

بازدید سرزده فرماندار از شهرداری دیواندره

فرماندار شهرستان دیواندره ظهر امروز به صورت سرزده از شهرداری بازدید و در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

دکتر ارشدی تسریع در انجام امور مردم در دستگاه ها، افزایش رضایتمندی شهروندان و تکریم ارباب رجوع را از جمله اهداف بازدید از ادارات عنوان کرد.

وی ضمن بازدید از واحدهای مختلف، با پرسنل و ارباب رجوع شهرداری دیواندره گفتگو و در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم قرار گرفت.

فرماندار دیواندره در ادامه بر رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در ادارات تاکید کرد.

 

فرماندار دیواندره به صورت سرزده از اداره جهادکشاورزی بازدید کرد

دکتر ارشدی ظهر امروز با حضور در مدیریت جهادکشاورزی، از واحدهای مختلف این اداره بازدید به عمل آورد.

وی در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع، گفت: جهادکشاورزی یک دستگاه زیربنایی و با توجه به اینکه اقتصاد غالب شهرستان وابسته به کشاورزی و دامپروری است ارتباط مستقیمی با این مدیریت دارند.

فرماندار دیواندره به ظرفیت ها و شاخص های شهرستان در حوزه های کشاورزی و دامپروری اشاره کرد و افزود: توجه به بخش کشاورزی و هدایت استعدادهای این حوزه در مسیر درست، توسعه پایدار و اشتغال در شهرستان را به دنبال خواهد داشت.

دکتر ارشدی نظارت بر سلامتی فنی کمباین ها تاکید کرد و گفت: اطمینان از سلامت فنی کمباین ها منجر به جلوگیری از ریزش محصول و پیشگیری از خسارت به کشاورزان می شود.

وی رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در ادارات را مورد تاکید قرار داد.

 

بازدید سرزده فرماندار دیواندره از اداره صنعت، معدن و تجارت

فرماندار دیواندره در حاشیه این بازدید با تاکید بر نظارت هدفمند و مستمر بازرسان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف در بازار، گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت با شناخت و اشراف کامل نسبت به اتحادیه ها و صنوف مختلف باید در راستای مدیریت شرایط موجود اقدام کند.

دکتر ارشدی خواستار ساماندهی صنوف و کنترل بازار شد و افزود: بازگرداندن اعتماد مردم نسبت به بازار باید مهم ترین مأموریت اداره صمت و اتاق اصناف باشد.

لازم به ذکر است با پیگیری دکتر ارشدی فرماندار دیواندره، قاضی تعزیرات در طول هفته با حضور در شهرستان، به پرونده تخلفات صنفی رسیدگی می کند. شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره 124 تماس و یا به صورت حضوری به اداره صنعت، معدن و تجارت مراجعه نمایند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 60 ]
برچسب ها