اخبار

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان از 4 پروژه فعال در شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ دکتر نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان شامگاه دیروز دوشنبه باحضور در شهرستان از 4 پروژه فعال در دیواندره بازدید نمود.
بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان از 4 پروژه فعال در شهرستان دیواندره

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در بدو سفر خود به دیواندره از پروژه استخر سرپوشیده بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

نصرالهی زاده در حاشیه این بازدید بر رعایت کیفیت و استاندارهای لازم در اجرای  آن تاکید کرد.

گفتنی است در این بازدید مهندس توان فرماندار دیواندره و جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان، پیمانکار و مهندسین مشاور نیز حضور داشتند.


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در ادامه از سالن در دست تعمیر فردوسی بازدید و نحوه اجرای کارهای باقیمانده را مورد بررسی قرار دادند. سالن اجتماعات فردوسی مربوط به اداره آموزش و پرورش شهرستان دیواندره می باشد که در سال


بازدید از مدرسه خیرساز 6 کلاسه مسکن مهر 504 واحدی دیواندره، از دیگر برنامه سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان به شهرستان دیواندره بود.

وی ضمن دیدار با خیر مدرسه ساز، از تلاش و اقدامات خیرخواهانه آقای سعید مرادی تقدیر و تشکر نمود.


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان شامگاه دیروز از پروژه مرکز جامع سلامت شهری دیواندره بازدید نمود.

این پروژه در زمینی به مساحت 400 متر مربع و 150 متر زیربنا جمعیتی بالغ بر 12 هزار نفر را تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی قرار خواهد داد.

مجوز احداث این پروژه با پیگیری مهندس توان فرماندار دیواندره توسط دانشگاه علوم پزشکی صادر و برای احداث آن ضمن تملک زمین، یک میلیاردو 800 میلیون ریال توسط  از اعتبارات شهرستان توسط فرمانداری تخصیص داده شده است. پروژه در حال حاضر 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 539 ]
برچسب ها