اخبار

بازدید دوره ای فرماندار شهرستان دیواندره از روستاهای بخش کرفتو

بازدید دوره ای فرماندار شهرستان دیواندره از روستاهای بخش کرفتو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره به منظور بررسی مشکلات روستاها و دیدار چهره به چهره با مردم، امروز از پنج روستای بخش کرفتو بازدید و با مردم این روستاها گفتگو کرد.

فرماندار دیواندره در جمع مردم این روستاها گفت: پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی مردم سالاری است و خدمت به مردم وظیفه همه مسئولین است.

جعفر توان با بیان اینکه خدمت به مردم را وظیفه و سرلوحه کار خود می دانم، تصریح کرد: ما مسئولان خدمتگزار مردم هستیم و به فرموده رهبر کبیر انقلاب مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند.

مهندس توان ابراز داشت: زمانی می توانیم در کارها موفق باشیم که مسئولان، دهیار، شورای اسلامی و مردم به عنوان ید واحد برای توسعه و عمران روستا تلاش کنیم.

وی روستا را محل صفا، صمیمیت و صداقت توسیف کرد و افزود: مردم باید مطالبه گر باشند و درخواستها و نیازهای روستا را از مسئولان پیگیری کنند.

فرماندار دیواندره با اشاره به ایجاد زمینه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه روستاها توسط دولت، خاطرنشان کرد: سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید، کمک به توسعه و عمران روستاها است.

جعفر توان اظهار داشت: تسهیلات اشتغال فراگیر با کارمزد 6 درصد برای تمامی مشاغل  روستایی اعم از کشاورزی، دامپروری و مشاغل خانگی در راستای توانمند سازی و توسعه روستاها اختصاص داده شده است.

مهندس توان تاکید کرد: متقاضیان این تسهیلات می توانند نسبت به تکمیل پرونده به ادارت ذیربط مراجعه و از این خدمات استفاده نمایند.

وی با تشریح مشکلات حاشیه نشینی در شهرها گفت: مردم روستا از مهاجرت به شهرها خودداری کنند و از تسهیلات اشتغال فراگیر که به منظور توانمندسازی روستاییان اختصاص داده شده است استفاده نمایند.

فرماندار دیواندره ادامه داد: مردم روستا از مهاجرت به شهرها خودداری کنند و از تسهیلات اشتغال فراگیر که به منظور توانمندسازی روستاییان اختصاص داده شده است استفاده نمایند.

وی در پایان بر حل مشکلات روستاها تاکید کرد و گفت: با تمام وجود مشکلات روستاها را درک می کنم و حضور در روستاها و بررسی مشکلات مردم از نزدیک را وظیفه خود می دانم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 987 ]
برچسب ها