شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

بازدید دوره ای فرماندار شهرستان دیواندره از روستاهای بخش سارال:

بازدید دوره ای فرماندار شهرستان دیواندره از روستاهای بخش سارال:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ فرماندار دیواندره به منظور بررسی مشکلات روستاییان و دیدار چهره به چهره با مردم امروز در ادامه بازدیدهای دوره ای از روستاها، در بخش سارال حضور یافت و با مردم 6 روستا دیدار کرد.

مهندس توان از روستاهای علی آباد دوله رش، آقبلاغ سارال، تازه آباد دوله رش، تازه آباد قاضی علی، درویان فارس و میشیاب بازدید و با مردم این روستاها دیدار چهره به چهره و گفتگوی صمیمی داشت.

فرماندار دیواندره در حاشیه بازدید از روستاهای بخش سارال گفت: جمهوری اسلامی ایران بر مبنای دین مبین اسلام و رأی مردم شکا گرفته است.

جعفر توان تصریح کرد: امنیت امروز ما حاصل جانفشانی شهدا و استقامت مردم در برابر استکبار است.

مهندس توان اظهار داشت: نهال انقلاب باخون شهدا و ایستادگی ملت ایران امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است.

وی به وحدت بین ملت ایران اشاره کرد و افزود: هدف امام خمینی(ره) وحدت بین مسلمانان بود و پیروزی انقلاب اسلامی كه در سایه وحدت افراد ملت و اقشار مختلف به تحقق پیوست، موجبات وحدت بین مسلمان را فراهم كرد.

فرماندار دیواندره خدمت به مردم را وظیفه مسئولین دانست و گفت: مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی خود را خدمتگزار مردم می دانند و ما به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید خدمتگزاری به مردم را وظیفه خود میدانیم.

جعفر توان به بازدید از روستاها و دیدار با مردم اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف بازدید از روستاهای شهرستان رسیدگی به مشکلات و شناخت توانمندیهای روستاها است.

مهندس توان با تاکید بر مشارکت مردم در عمران و آبادانی روستاها، ابراز داشت: روستاها با تولید محصولات کشاورزی و پروتئین، نقش اساسی در اقتصاد کشور دارند.

وی با بیان اینکه تمام شرایط لازم برای توسعه و اشتغال پایدار در روستاها فراهم شده است، گفت: زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر توسط دولت برای مشاغل روستایی فراهم شده است و مردم روستاها بویژه جوانان از این فرصت می توانند استفاده کنند.

لازم به ذکر است در این بازدیدها ایازی بخشدار سارال و امام جماعت روستای هزارکانیان نیز فرماندار را همراهی می کردند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1001 ]
برچسب ها