اخبار

فرماندار خبر داد:

بازارچه عرضه مستقیم کالا در دیواندره احداث می شود

توان فرماندار دیواندره از احداث بازارچه عرضه مستقیم میوه و تره بار، محصولات پروتئینی، حبوبات و لبنیات در شهرستان خبر داد.
بازارچه عرضه مستقیم کالا در دیواندره احداث می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی احداث بازارچه عرضه مستقیم کالا در شهرستان گفت: احداث بازارچه عرضه مستقیم کالا در شهرستان به منظور ایجاد تعادل قیمت در بازار ضروری است.

 

وی به ضرورت دسترسی همه اقشار مختلف مردم شهرستان به کالاهای اساسی با قیمت مناسب اشاره کرد و اظهار داشت: تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها نیازمند همکاری و مشارکت همه ادارات و مردم با دستگاه های نظارتی مرتبط است.

 

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان تصریح کرد: باید تمام تلاش خود را جهت دسترسی مناسب همه شهروندان به کالاهای اساسی با قیمت مناسب انجام دهیم و با ارائه محصولی با کیفیت و قیمتی مناسب، توان خرید مردم را افزایش دهیم.

 

فرماندار دیواندره تاکید کرد: باید تمام محصولات مایحتاج خانوارها از جمله محصولات باغی، گوشت قرمز، مرغ، برنج، تخم مرغ و غیره با نظارت سازمان تعاونی روستایی و قیمت تعادلی در این مرکز عرضه و توزیع شود.

 

مهندس توان در ادامه خاطرنشان کرد: همه دستگاه های نظارتی و خدمات رسان شهرستان آماده هرگونه همکاری برای اجرای این طرح هستند.

 

شایان ذکر است در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان به تاریخ 19 خرداد ماه که در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مدیران کل استان از جمله مدیرعامل سازمان تعاون روستایی برگزار گردید، موضوع احداث این بازارچه طرح و ضمن استقبال و حمایت اداره کل مربوطه در جلسه به تصویب اعضا رسید.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 138 ]
برچسب ها