پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

ایستگاه پمپاژ تازه آباد هیجان باید به سرانجام برسد

مهندس توان فرماندار دیواندره ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات ایستگاه پمپاژ روستای تازه آباد هیجان، اظهار داشت: مجتمع آبرسانی تازه آباد هیجان به عنوان مطالبه مردم، باید توسط شرکت آب منطقه ای به سرانجام مطلوب برسد.
ایستگاه پمپاژ تازه آباد هیجان باید به سرانجام برسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان فرماندار شهرستان دیواندره تصریح کرد: در دو سال گذشته اعتبارات درخواستی برای اتمام این پروژه به صورت صددرصد از طریق این فرمانداریتخصیص یافته است، شرکت آب منطقه ای بر اساس برنامه اعلامی باید این پروژه را به بهره برداری می رساند.

 

وی با تاکید بر حل مشکلات این پروژه، ابراز داشت: ما بیانگر و پیگیر مطالبات مرم هستیم، این پروژه هم به عنوان مطالبه مردم روستاهای تازه آباد هیجان و قره دره باید به نحو مطلوب به بهره برداران تحویل داده شود.

 

فرماندار دیواندره در ادامه ابراز کرد: جهاد کشاورزی زمینه احداث شبکه مکانیزاسیون اراضی تحت پوشش این ایستگاه را فراهم کند تا مردم بتوانند در زمان مناسب از مزایای این طرح بهره مند شوند.

 

لازم به ذکر است در این جلسه مدیر آب و خاک سازمان جهادکشاورزی استان، مدیر جهادکشاورزی و رئیس اداره منابع آب شهرستان نیز حضور داشتند که توضیحاتی درخصوص آخرین وضعیت پروژه ارائه نمودند.

 

لازم به ذکر است ایستگاه پمپاژ تازه آباد هیجان 140 هکتار از اراضی روستاهای تازه آباد هیجان و قره دره را تحت پوشش شبکه آبیاری قرار می دهد.

 

وابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 171 ]
برچسب ها