اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

اولین نشست دهیاران بخش سارال برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ اولین جلسه دهیاران بخش سارال ظهر پنج شنبه با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره برگزار شد.
اولین نشست دهیاران بخش سارال برگزار شد

فرماندار دیواندره با بیان اینکه دهیار باید استقلال داشته باشد، گفت:  دهیار پل ارتباطی بین حاکمیت و مردم است و مطالبات مردم و مشکلات روستاها را با رعایت سلسله مراتب پیگیری کند.

 

جعفر توان وظیفه مسئولین را خدمت به مردم دانست و اظهار داشت: دهیاران مطالبه گری و شرح وظایف ادارات را برای مردم تبیین کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: تلاش می کنم بخش سارال در تمامی شاخص ها به سطح سایر بخش های شهرستان برسد در همین راستا اعتبارات سال 98 شهرستان با توجه به نیاز و اولویت پروژه ها تخصیص داده می شود.

 

مهندس توان بر لزوم ایجاد بسترهای لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید و تصریح کرد: دهیاران با حفظ بی طرفی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سال جاری تلاش کنند.

 

وی به پروژه های در دست اقدام بخش سارال اشاره و بیان کرد: در بحث گاز رسانی، 10 روستای بخش سارال در سال جاری گازرسانی خواهد شد و پیگیر گاز رسانی به مابقی روستاهای این بخش هستم. در بحث راه نیز راه دسترسی چهار روستای بخش سارال آسفالت و راهدارخانه هزارکانیان نیز در سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.

 

فرماندار دیواندره با تشریح برنامه های در دست اجرای بخش سارال، ابراز داشت: پیگیری اتمام پروژه های مربوط به احداث مدارس به اتمام می رسد و فیبر نوری روستاهای بخش و تبدیل پایگاه سلامت هزارکانیان به شبانه روزی جزو برنامه های این فرمانداری است.

 

جعفر توان با تاکید بر حفظ محیط زیست و رعایت بهداشت محیط روستاها، گفت: برای رفع مشکل آب شرب و تامین آب بهداشتی و سالم روستاها برنامه جدی داریم و در تلاش هستیم این مشکل را برطرف کنیم.

 

وی در پایان بر حضور دهیاران بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده در روستاها تاکید کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 298 ]
برچسب ها