اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

اولین جلسه شورای اداری دیواندره برگزار شد

اولین جلسه شورای اداری دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ اولین جلسه شورای اداری دیواندره با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، فرماندار دیواندره، امام جمعه، اعضای شورای تامین و اعضای شورای تامین برگزار شد.

 

فرماندار دیواندره گفت: در سال 97 مبلغ 54 میلیارد تومان از محل اعتبارات طرح های پایدار روستایی و فراگیر در شهرستان دیواندره تسهیلات پرداخت شد.

 

جعفر توان حمایت از کارگاه های تولیدی شهرستان را اولویت کارگروه اشتغال دانست و افزود: با تامین مواد اولیه، یک واحد کارخانه قند در شهرستان دیواندره احیا شد

 

مهندس توان با بیان اینکه اقدامات خوبی در بحث توزیع اقلام تنظیم بازار شهرستان صورت گرفته، گفت: 320 تن برنج ، 110 تن مرغ ، 95 تن گوشت قرمز و  35 تن میوه در راستای تنظیم بازار در دیواندره توزیع شد .

 

وی اظهار داشت: 27 واحد آموزشی که بیشتر آنها خیر ساز است در شهرستان در حال ساخت است و از 174 روستای دیواندره تنها 112 روستا تحت پوشش شبکه آب شرب قرار دارد که بخشی از این روستاها نیاز به توجه بیشتری دارد.

 

فرماندار دیواندره به بخشی از مشکلات شهرستان اشاره و تصریح کرد: بزرگراه میاندوآب به کرمانشاه در حوزه استحفاظی شهرستان و در بحث بهداشت و درمان نیز نیاز به وجود متخصصین بیشتری است.

 

وی در ادامه بیان کرد: نماینده اوقاف جهت سهولت امورات باید در شهرستان حضور داشته باشد. استقرار تعزیرات حکومتی در شهرستان می تواند در تنظیم بازار و مشکلات این حوزه تاثیرگذار باشد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 342 ]
برچسب ها