شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در سال 98تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال 98، با محوریت برنامه های گرامیداشت هفته معلم و روند پیشرفت پروژه مدارس، تشکیل شد.
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در سال 98تشکیل شد

فرماندار شهرستان دیواندره در این جسه با اشاره به فعالیت های آموزش و پررش اظهار داشت: آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه اجرایی که در راستای آماده نمودن زیر ساخت های آموزشی، فرهنگی و رشد و ترقی کل جامعه فعالیت می کند، نیازمند توجه ویژه است.

 

جعفر توان تصریح کرد: باید در جذب خیرین تلاش بیشتری صوت پذیرد و مدیران آموزش و پرورش فرهنگ مشارکت عومی را در جامعه تبیین کنند.

 

مهندس توان با بیان اینکه از فضاهای موجود نهایت استفاده شود، افزود: با وصف اینکه کلیت نظام تعلیم و تربیت یک اولویت اساسی است؛ اما آماده نمودن زیر ساختهای فیزیکی آن یعنی ساخت مدارس جدید الاحداث یکی از اولویت ها است.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره عنوان کرد: سرمایه گذاری در آموزش و پرورش هزینه نیست؛ بلکه یک سرمایه گذاری هوشمندانه، بلند مدت است که توسعه و پیشرفت جامعه را به دنبال دارد.

 

 وی در ادامه خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید از تمام پتانسیل های موجود در شهرستان برای ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پرورشی بهره خواهیم برد؛ تا اول مهری پرشکوه را برای دانش آموزان و فرهنگیان فراهم نماییم.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 372 ]
برچسب ها