اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان دیواندره برگزار شد

اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان دیواندره برگزار شد

  به گزارش پایاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان دیواندره با حضور فرماندار و رئیس ستاد دهه فجر این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان ديواندره گفت: در دهه فجر خورشید اسلام درخشید و دهه فجر کتب رهایی ملت ایران است.

جعفر توان تصریح کرد: دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام خاستگاه ارزش های اسلامی و مقطع رهایی ملت ایران است که توسط امام راحل "آن شخصیت عظیم و بزرگ" مسیر ما را مشخص کرد هویت اصلی ما را زنده کرد و رابطه «غالب و مغلوب» و «سلطان و رعیت»، که بسیار معیوب بود را قطع نمود.

وی ادامه داد: دهه فجر انقلاب اسلامی بخش مهمی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

مهندس توان اظهار داشت: جشنهای دهه فجر باید همچون مراسم ها و اعیاد مذهبی گرامی داشته شود و این مراسم ها با حضور پررنگ تر و پرشورتر مردم نسبت به گذشته با هیجانهای عاطفی با مدیریت صحیح برگزار شود.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان دیواندره در ادامه بر برگزاری برنامه های فرهنگی با ظرفیت مردمی و محوریت مساجد تاکید کرد و افزود: انقلاب ما با درایت حضرت امام خمینی(ره) و نقش روحانیت از مساجد برخاسته و شکل گرفته است باید برنامه های فرهنگی و انقلابی در مساجد بیشتر برگزار شود.

جعفر توان با بیان اینکه بستر کارهای فرهنگی در شهرستان فراهم است، گفت: کمیته های ستاد دهه فجر کارهای ابتکاری و خلاقانه را برنامه ریزی کنند و از تمام ظرفیت های شهرستان برای برگزاری برنامه ها و مراسم های دهه فجر استفاده شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1039 ]
برچسب ها