اخبار

انتخابات آبروی نظام است

مهندس توان فرماندار دیواندره در جلسه ستاد انتخابات شهرستان، اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم آبروی نظام است.
انتخابات آبروی نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان در هشتمین جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان تصریح کرد: وظیفه اصلی اعضای ستاد انتخابات فراهم کردن بستر برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند است و نتیجه انتخابات را مردم با حضور در پای صندوق های رأی رقم می زنند.

 

وی با تاکید بر رعایت حفظ بی طرفی اعضای ستاد انتخابات، بیان کرد: بی طرفی،  قانونمندی، امنیت و  سلامت انتخابات چهار رکن اصلی است که اعضای ستاد انتخابات باید آن را در کلیه فرآیندها رعایت کنند.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان هدف اصلی را برگزاری انتخابات باشکوه سالم عنوان کرد و افزود: بر اساس ماده 59 قانون انتخابات استفاده از امکانات دولتی و نهادهای حمایتی به نفع یا علیه کاندیدای خاصی ممنوع است و با افرادی که در این راستا قانون را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

 

مهندس توان ابراز داشت: از همه امکانات و ظرفیت های شهرستان در فراهم نمودن بستر مناسب برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با مشارکت حداکثری مردم استفاده شود.

 

فرماندار شهرستان دیواندره در ادامه بر ضرورت و اهمیت بحث فناوری اطلاعات در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: برآورد تمام نیازها، تجهیزات، ملزومات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات اهمیت زیادی دارد و رفع مسائل زیرساخت های ارتباطی در برخی نقاط شهرستان یکی از پیش‌نیازهای لازم و ضروری برای برگزاری الکترونیکی انتخابات است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 183 ]
برچسب ها