اخبار

حجت الاسلام فرزی:

امروز شیعه و سنی و اقوام مختلف کشور شعار استقرار حکومت جهانی برپایه اسلام را سر می دهند

مشاور عالی و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان با حضور در راهپیمایی باشکوه 13 آبان دیواندره گفت: امروز شیعه و سنی و اقوام مختلف در کنار هم ایستاده اند این شعار را می دهند جهان بیدار باش آرام آرام آمادگی استقرار حکومت جهانی اسلام را به خودت بپذیرید.
امروز شیعه و سنی و اقوام مختلف کشور شعار استقرار حکومت جهانی برپایه اسلام را سر می دهند

حجت الاسلام مهدی فرضی گفت: مردمی که به ندای رسول الله لبیک گفته اند آنطور که قرآن دعوت کرده است در برابر یهود در برابر صهونیست و در برابر دشمنان خدا مقاومت کنید و صبر کنید، تسلیم شدن در برابر آنها نتیجه ای جز خائن شدن ندارد.

حجت الاسلام فرزی اظهار داشت: مردم دیواندره از شهر شهیدان به ندای خدا و به ندای قرآن لبیک گفتند. ما مردم با دشمنان خدا و اسلام مقابله می کنیم و تسلیم نمی شویم.

وی تصریح کرد: انتظار داشتند حضوری کمرنگ و منفی داشته باشیم اما امروز در سراسر کردستان قهرمان و تمام شهرها و روستاهای کشور مردم به پا خواستند و شعار معنوی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر داده اند که امیدواریم خداوند مرگ آنها را نزدیک کند و بشریت را از دست اینها نجات دهد.

مشاور عالی و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر شعار مرگ بر استکبار، ابراز داشت: به ما اشکال می گیرند و می گویند شما چرا می گوید مرگ بر آمریکا چرا برای دیگران مرگ می خواهید، جواب را در دو نکته عرض می کنم نکته اول و مهم مرگ را ما برای مردم آمریکا نمی خواهیم ما مرگ را برای سیاستمداران، برای قلدر ها و صهونیست ها می خواهیم با توده مردم آمریکا کاری نداریم با آنها مشکلی نداریم مشکل ما با سیاستگذاران و کاخ سفید نشینان است.

حجت الاسلام مهدی فرزی بیان کرد: نکته دوم هم این است آنها داروی مورد نیاز بیماران سرطانی را تحریم کردند آنها برای مردم ما مرگ و زجر را خواستند چرا ما در برابر آنها با ندای راسخ و محکم مرگ را نخواهیم. امروز  شیعه و سنی اقوام مختلف در کنار هم ایستاده اند این شعار را می دهند جهان بیدار باش آرام آرام آمادگی استقرار حکومت جهانی اسلام را به خودت بپذیرید.

حجت الاسلام فرزی در ادامه اظهار داشت: دشمنان ما و تفرقه انداز ها این پنبه ها را از گوششان بیرون بیاورند و با مردم همراه شوند و در مسیر رهبری حرکت کنند، مردم امروز نگران تحریم نیستند ما از سال 58 تحریم هستیم، ما محکم ایستاده ایم.

وی اضافه کرد: مذاکرات باید مبتنی بر برد نظام جمهوری اسلامی و مستضعفین جهان باشد، امروز مردم به یک ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند و اینطوری جمع شدند، ما با تمام توان وارد خواهیم شد و از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد.

وی به تهدیدهای آمریکا و استکبار جهانی در 13 آبان اشاره کرد و افزود: این مردم سرافراز در مسیری که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مشخص کرده حرکت خواهد کرد و انشالله هرچه زود پرچم پر افتخار اسلام به همت و بصیرت مردم در سراسر گیتی به اهتزاز در خواهد آمد.

در ادامه این مراسم با لبیک شرکت کنندگان در راهپیمایی قطعنامه پایانی راهپیمایی یوم الله 13 آبان قرائت و پرچم آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی به آتش کشیده شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره


بازدید [ 518 ]
برچسب ها