اخبار

بخشدار کرفتو در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهر زرینه:

افتتاح 21 پروژه بخش کرفتو با اعتبار 85 میلیارد ریال در افتتاح خواهد شد

بخشدار کرفتو در سخنرانی پیش از خطبه های جمعه از افتتاح ۲۱ پروژه عمرانی، خدماتی و زیربنایی بخش کرفتو با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.
افتتاح 21 پروژه بخش کرفتو با اعتبار 85 میلیارد ریال در افتتاح خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ هاشمی نسب بخشدار کرفتو اظهار داشت: احداث و آسفالت راه روستاهای حسین آباد مران و علی آباد مران، افتتاح حدود ۳ کیلومتر از بزرگراه شمالغرب، جنوب غرب(حدفاصل شهر زرینه تا نزدیکی ظفرآباد)، افتتاح مدرسه روستاهای فتاح آباد و احمد کر، نوسازی شبکه آب شرب روستاهای قلعه روتله، کلکان و ظفرآباد بطول ۱۰کیلومتر، آسفالت معابر روستای ظفرآباد به مساحت ۱۶هزار مترمربع، افتتاح استخر پرورش ماهی مسعودآباد از مهمترین پروژه های قابل افتتاح بخش کرفتو در هفته دولت است.

بخشدار کرفتو ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: با گذشت نزدیک به ۳۸سال از شهادت این دو شخصیت والا مقام ،یادو خاطره آنان همواره در دل مردم قدرشناس ایران اسلامی زنده است چرا که آنان الگو ونماد خدمت صادقانه وساده زیستی بودند.

وی اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر بدون هیاهوی سیاسی و خودنمایی شیطانی برای رضای  خدا به جهاد برخاستند و جان خود را فدای اهداف تعالی انقلاب اسلامی کردند و ضروری است مسئولین سیره عملی و رفتار این شهیدان را الگوی خود قرار داده و با رفتارشان مردم را به نظام مقدس جمهوری اسلامی امیدوارتر کنند.

امید هاشمی نسب تصریح کرد: هفته دولت فرصت مغتنم و مناسبی است تا خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ارائه گزارش عملکرد و بیان تعالی و پیشرفت های انقلاب و دولت بپردازند.

هاشمی نسب با بیان اینکه مردم بخش کرفتو شایسته بهترین خدمات هستند، ابراز داشت: تلاش ما بهره مندی کلیه اهالی سطح بخش از حداکثر امکانات است که امیدوارم در سایه الطاف الهی خادم خوبی برای مردم شریف بخش باشیم .

بخشدار کرفتو در بخش پایانی سخنان خود از فرماندار شهرستان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به جهت نگاه ویژه به مردم بخش کرفتو تشکر و قدردانی کرد .

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 103 ]
برچسب ها