اخبار

بخشدار سارال در سخنرانی پیش از خطبه های جمعه شهر هزارکانیان:

افتتاح 14 پروزه بخش سارال با اعتبار 18میلیارد و 740 میلیون ریال اعتبار در بخش سارال افتتاح می شود

ایازی بخشدار سارال در سخنرانی پیش از خطبه های جمعه هزارکانیان از افتتاح و بهره برداری 14 پروزه با اعتبار 18میلیارد و 740 میلیون ریال اعتبار در بخش سارال خبر داد.
افتتاح 14 پروزه بخش سارال با اعتبار 18میلیارد و 740 میلیون ریال اعتبار در بخش سارال افتتاح می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ لقمان ایازی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوهایی انسان ساز و تعالی بخش برای تمامی مسئولان انقلاب اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: تلاش شبانه روزی مسئولان در سطوح مختلف دوره خدمتگزاری دولت تدبیر و امید و توجه به نقاط روستایی بویژه اشتغال پایدار در روستاها موجب شده در دو سال اخیر اقدامات خوبی در این راستا در شهرستان صورت بگیرد.

بخشدار سارال اضافه کرد: ايجاد آرامش و امید در جامعه، فراهم نمودن فضای شور و نشاط اجتماعی و بهبود فضای کسب و کار و توسعه زیرساخت های بخش سارال از جمله گاز، راه روستایی، شبکه فیبر نوری، نوسازی مدارس، راهدارخانه هزارکانیان و ارتقای هزارکانیان به شهر، از دیگر موفقیت های دولت در دو سال اخیر در این بخش بوده است.

لقمان ایازی در ادامه ابراز داشت: همه مسئولین با شفاف سازی و حسن رفتار با شهروندان برای انجام امورات مردم و جلب اعتماد حداکثری در تلاش هستند.

وی از افتتاح 14 پروژه با اعتبار 18 میلیاردو 740 میلیون ریال در بخش سارال خبر داد و گفت: این پروژه ها شامل آسفالت راه روستایی، اجرای طرح هادی، اصلاح شبکه فاضلاب روستایی، بهسازی معابر و ... است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 121 ]
برچسب ها