اخبار

افتتاح و کلنگ زنی 94 پروژه عمرانی شهرستان دیواندره در هفته دولت

توان فرماندار دیواندره در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت 94 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 121 میلیارد و 960 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.
افتتاح و کلنگ زنی 94 پروژه عمرانی شهرستان دیواندره در هفته دولت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، گفت: در ایام هفته دولت همه مسئولان باید خدمات نظام و دولت را برای مردم تشریح و از این فرصت به نحو مطلوب استفاده نمایند.

مهندس توان اظهار داشت: افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی از مهم ترین برنامه های دولت در شهرستان است که با حضور استاندار کردستان انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: برای تکمیل و راه اندازی 62 پروژه عمرانی اعتباری بالغ بر 570 میلیارد ریال هزینه شده است که گام مهمی در راستای توسعه زیرساخت ها و ایجاد اشتغال در شهرستان است.

فرماندار دیواندره از کلنگ زنی پروژه های مختلف در شهرستان خبر داد و افزود: این پروژه ها شامل گلخانه تولید و تکثیر گل رز در زمینی به مساحت 10 هکتار با سرمایه گذاری بخش خصوصی، احداث سالن ورزشی شهر زرینه، احداث 27 کلاس درس و گاز رسانی به 21 روستای شهرستان با 649 میلیاردو ششصد میلیون ریال اعتبار می باشد.

جعفر توان اضافه کرد: در روستاهای شهرستان نیز 65 پروژه عمرانی و خدماتی دهیاریها با برنامه ریزی و نظارت بخشداریها اجرا شده است که در ایام هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس توان بیان داشت: در بخش کشاورزی پروژه های مختلفی به بهره برداری خواهد رسید که مهم ترین آنها آبرسانی به اراضی کشاورزی است که در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان با بیان اینکه اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی نیز در دستور کار قرار دارد، عنوان نمود: 16 برنامه فرهنگی ورزشی در بخش جوانان و کارکنان دولت که مهم ترین آنها مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور است به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در شهرستان برگزار می گردد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 757 ]
برچسب ها