اخبار

افتتاح و کلنگ زنی بیش از 130 طرح و پروژه با اعتبار223 میلیارد ریال در شهرستان دیواندره

توان فرماندار دیواندره در نشست با خبرنگاران از افتتاح و کلنگ زنی بیش از 130 طرح و پروژه با اعتبار 223 میلیارد و 794 میلیون ریال در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان خبر داد
افتتاح و کلنگ زنی بیش از 130 طرح و پروژه با اعتبار223  میلیارد ریال در شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: این پروژه ها در بخش های عمرانی، خدماتی، آموزشی، زیرساختی، ورزشی و بهداشت و درمان در شهر و روستاهای شهرستان کلنگ رنی، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

مهندس توان تصریح کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر بیش از ۷۰ برنامه فرهنگی، ورزشی، نمایشگاه عکس و کتاب، همایش سیمای زن انقلابی روستا، جنگ شادی و... برگزار می شود. 

 

وی ابراز داشت: افتتاح و بهره برداری از کارخانه سهند پلاست موکری با تولید سالیانه ۲ هزار تن انواع گالن های پلاستیکی و اشتغالزایی 21 نفر با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان یکی از پروژه های مهم شهرستان است.

 

 فرماندار دیواندره ادامه داد: فاز اول مجتمع پرورش ماهی های آب سرد با ظرفیت تولید ۲۰۰ تن و اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از دیگر طرح های مهم و اشتغالزای شهرستان می باشد که با پیگیری های زیاد تامین آب این پروژه مورد موافقت و در ایام دهه مبارک فجر به بهره برداری خواهد رسید.

 

جعفر توان ابراز داشت:  در حوزه بهداشت درمان نیز بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره  با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال، سایت مخابراتی BTS روستای گل قلعه با پوشش ۵ روستا و همچنین سوئیچ تلفن ثابت روستای کانی سفید کلکان و ۱۵ کیلومتر فیبر نوری در بخش سارال از دیگر پروژه های شهرستان می باشد که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح می شود.

 

وی در ادامه به پروژه های محرومیت زدایی شهرستان اشاره و بیان کرد: ۴۰ واحد مسکن محرومین کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به مددجویان تحویل و پنج پروژه توزیع برق دیواندره با اعتبار ۸۲۵ میلیون تومان و آسفالت معابر مسکن مهر 272 واحدی و 3 واحد تجاری مسکن مهر 504 واحدی افتتاح و کلنگ احداث پنج مدرسه در روستاهای رشیدآباد، مران سفلی، درویشان، شجاع آباد و آقبلاق سارال به زمین رده خواهد شد.

 

مهندس توان بیان کرد: در سه بخش مرکزی، کرفتو و سارال 60 پروژه توسط دهیاری ها از جمله بهسازی معابر زمین ورزشی سپتینک تانک و غیره با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 372 ]
برچسب ها