شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

فرماندار دیواندره در جلسه کمیته برنامه ریزی:

اعتبارات عمرانی سال 98 شهرستان دیواندره بیش از 69 میلیارد تومان است

مهندس توان فرماندار دیواندره در جلسه کمیته برنامه ریزی سال 98 شهرستان از اختصاص 69 میلیارد و 669 میلیون تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی سال جاری در این شهرستان خبر داد
اعتبارات عمرانی سال 98 شهرستان دیواندره بیش از 69 میلیارد تومان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: 14 میلیارد تومان از محل توزیع اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان، 35 میلیاردو 669 میلیون تومان از محل اعتبارات ماده 180 قانون متوازن از امکانات کشوری به شهرستان اختصاص داده شده است.

 

وی به اعتبارات ملی شهرستان اشاره کرد و گفت: 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای سد سیازاخ، شبکه پایاب سد، راه های دسترسی و جانمایی روستاهای حاشیه سد، کریدور بزرگراه شمال غرب- جنوب غرب و مجتمع های آبرسانی اختصاص داده شده است.

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه در سال جاری پروژه جدید تعریف نخواهد شد، افزود: تکمیل طرح‌های نیمه تمام بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه هایی که در ارتقای شاخص های شهرستان تاثیر گذار هستند، با رعایت الزامات قانونی در اولویت توزیع اعتبارات امسال قرار دارند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: با توجه به خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهرستان در بسیاری از شاخص ها در حد میانگین کشوری و بالاتر است ولی در بعضی از شاخص ها نیز عقب ماندگی هایی داریم.

 

مهندس توان با تاکید بر پیگیری اعتبارات از سوی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، ابراز داشت: هزینه کرد اعتبارت باید به ارتقای شاخص های شهرستان کمک کند و با برنامه ریزی، توان مدیریتی و استفاده از منابع و امکانات در اختیار به روند اجرای طرح های عمرانی سرعت بخشید.

 

وی در ادامه تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان با تلاش و پیگیری اعتبارات مصوب اداره مربوطه را به طور کامل جذب کنند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 178 ]
برچسب ها