اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

اربعین نمادی از وحدت بین مسلمانان است

اربعین نمادی از وحدت بین مسلمانان است

  فرماندار دیواندره در جلسه ستاد اربعین شهرستان یواندره ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حضرت امام حسین(ع) گفت: اربعین اباعبدالله الحسن(ع) نمادی از وحدت بین مسلمانان و پیام تذکری برای دشمنان اسلام است.

جعفر توان تصریح کرد: امام حسین(ع) مختص به یک قشر خاص نیست بلکه به سبب آزادمردی و حریت او و یارانش بود که واقعه عاشورا جاودانه شد و تا بحال نیز ماندگار بوده است.

مهندس توان اظهار داشت: بخشی از زائرین شمال غرب کشور از شهرستان دیواندره عبور خواهند کرد و باید با بهترین شکل از آنان پذیرایی و استقبال شود.

وی خدمت به زائران اربعین را وظیفه همه دانست و افزود: ارائه خدمات بهتر و پذیرایی از زائرین امام حسین(ع) با بهترین شکل در شهرستان باید در اولویت تمام مسئولین و مردم باشد و تمامی تمهیدات لازم در این خصوص درنظر گرفته شده است.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه به برکت خون شهدا، زمینه برای حیات طیبه در نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم است، گفت: مسئولین باید بیشتر از همه برای عمل کردن به دستورات دینی و اسلامی و ارزشهای اسلامی توجه کرده و جامعه را به طهارت و طیب نگه داریم.

مهندس توان در پایان اظهار داشت: طبق سفارشاتی که شده است زیارت اربعین یکی از زیارتهای مهم است و باید از این ظرفیت عظیم به درستی استفاده کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

         

بازدید [ 1229 ]
برچسب ها