اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

ارائه خدمات شبانه روزی مرکز جامع سلامت شهر زرینه مطالبه عمومی مردم بود

مهندس توان فرماندار دیواندره در مراسم افتتاح مرکز شبانه روزی جامع سلامت شهر زرینه گفت: ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به صورت شبانه روزی در شهر زرینه مطالبه عمومی مردم و یکی از نیازهای منطقه بود.
ارائه خدمات شبانه روزی مرکز جامع سلامت شهر زرینه مطالبه عمومی مردم بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان ضمن تبریک ماه ربیع الاول، گفت: ارتقای مرکز جامع سلامت شهر زرینه به خدمات شبانه روزی نتیجه همدلی، هم افزایی و پیگیری مردم و مسئولین بوده و نشان دهنده توجه ویژه دولت به ارتقای خدمات درمانی است.

 

مهندس توان ابراز داشت: خدمات شبانه روزی این مرکز در راستای ارتقاء خدمات رسانی بهتر و ارائه خدمات مطلوب بهداشتی و درمانی با بهترین کیفیت به مردم شهر زرینه و بخش کرفتو می باشد.

 

وی فعالیت شبانه روزی مرکز جامع سلامت زرینه را یکی از اولویتهای این شهر برشمرد و افزود: با تبديل خدمات مركز جامع سلامت اين شهر به مرکز شبانه روزي یکی از مطالبات اصلی مردم شهر زرینه و نیاز بخش کرفتو تحقق یافت.

 

فرماندار دیواندره در ادامه ابراز امیدواری کرد با ارتقای این مرکز ضمن رفع بخش عمده اي از مشكلات حوزه درمان بخش کرفتو و شهر زرینه، از حجم مراجعات مردمی به اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره کاسته شود.

 

مهندس توان خواستار ارتقای خدمات کمی و کیفی بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره شد و گفت: خوشبختانه شبکه بهداشت و درمان شهرستان با توجه به محدودیت امکانات و ظرفیتهای، توانسته است خدمات رسانی مطلوبی به مردم ارائه دهند و در این حوزه کمترین نارضایتی وجود دارد.

 

مراسم افتتاح مرکز شبانه روزی جامع سلامت شهری و روستایی زرینه صبح امروز با حضور توان فرماندار دیواندره، علوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بیدارپور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، هاشمی نسب بخشدار کرفتو، شاه ویسی مدیرشبکه بهداشت و درمان دیواندره، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرینه و جمعی از مردم روستاهای بخش کرفتو برگزار شد.

 

لازم به ذکر است این مرکز به 956 خانوار با 6600 نفر جمعیت در 17 روستا و شهر زرینه خدمت ارائه می دهد.

 

درمانگاه را می‌توان  مؤسسه‌ای تعریف کرد که بیماران سرپایی را برای درمان می پذیرد و در بایستی پس از انجام کمک‌های اولیه در صورت نیاز وسیله بستری کردن بیمار را در بیمارستان مهیا کند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 442 ]
برچسب ها